Kobiety go uwielbiają, teraz Paweł Tur zaśpiewa dla najpiękniejszych Polek!

2021-01-15 1:41
Paweł Tur
Autor: Materiały prasowe

17 stycznia po raz trzydziesty pierwszy zostanie wybrana najpiękniejsza Polka! Jedna z 24 finalistek w niedzielny wieczór założy w Warszawie koronę Miss Polski. Galę finałową ma żywo pokaże Polsat. Wśród gwiazd, które swoimi występami uświetnią wybory miss jest Paweł Tur. Wokalista z dnia na dzień zdobywa coraz większą popularność, a liczne fanki z pewnością ucieszy występ ich idola.

Podczas 31. finału Narodowego Konkursu Piękności zobaczymy 24 najpiękniejsze Polki z niemal wszystkich zakątków kraju, które staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2020. Wśród nich będzie 12 finalistek wybranych przez jury konkursu oraz 12 dziewczyn, które zdobyły największą ilość głosów w plebiscycie internetowym. Uczestniczki oprócz korony i tytułu, powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. Nową królową ukoronuje ustępująca Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska.

Po raz pierwszy w historii tego konkursu wybory najpiękniejszej Polki odbędą się bez udziału publiczności i przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego.

Na scenie zobaczymy: Monikę Lewczuk, Annę Wyszkoni, Korteza, obiecującego wokalistę Pawła Tura oraz Pawła Domagałę.

Podczas wyborów Miss Polski 2020 w jury zasiądą same kobiety! Ewa Wachowicz, była Miss Polonia, III wicemiss świata na Miss World oraz laureatka Miss Świata Studentek na World Miss University oraz m.in.: Viola Piekut, ulubiona projektantka gwiazd, Anna Wyszkoni, Joanna Liszowska, Olga Buława, Miss Polski 2018, Magdalena Kasiborska, Miss Polski 2019. Gospodarzami wieczoru będą: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, natomiast rozmowy z kandydatkami na tzw. backstagu przeprowadzi Agnieszka Hyży, finalistka Miss Polski 2005. Reżyserem gali Miss Polski 2020 będzie Joanna Majorkiewicz a choreografię przygotuje Anna Bubnowska. Telewizyjne show organizowane i realizowane jest przez Nową Scenę a producentem telewizyjnym jest Polsat.

Jaka będzie zwyciężczyni tegorocznej edycji Miss Polski? Która z dzisiejszych najpiękniejszych Polek dołączy do panteonu Miss Polski? Przekonamy się już 17 stycznia! Relacja na żywo o godz. 20:00 w Polsacie.

Oto 24 finalistki tegorocznych finałów Miss Polski:

1. NINA AMPULSKA, Ostrołęka

2. KLAUDIA ANDRZEJEWSKA, Włocławek

3. NATALIA BALICKA, Poznań

4. MARTA BYCZUK, Legionowo

5. NATALIA CIEKAŃSKA, Zabrze

6. WIKTORIA CIOCHANOWSKA, Łomża

7. ANGELIKA DUSZCZYK, Warszawa

8.  JULIA GRYCZAN, Gorzów Wielkopolski

9. JUSTYNA HABERKA, Olkusz

10. ROKSANA JAGŁA, Chruszczobród

11. EWA JAKUBIEC, Słupice

12. ANNA-MARIA JAROMIN, Katowice

13. ŻANETA KOTARBA, Gdów

14. WIKTORIA KOZIK, Chełm

15. OLGA KRÓL, Turobin

16. KLAUDIA MATCZAK, Szczecin

17. MAŁGORZATA MOLIK, Choszczno,

18. SANDRA NAUM, Łącza

19. ANITA SAWICKA, Lidzbark Warmiński

20. AGATA ŚRON, Wąsosz

21. DOMINIKA WÓJCIK, Moszczenica

22. LAURA WYCICHOWSKA, Ciosaniec

23. MARTYNA ZIMMER, Jeziory Wielkie

Najnowsze