Kolęda dla Pana Boga - Tomasz Tokarz wykonuje pierwszy polski Vangelis

2017-12-24 19:01
foto z klipu
Autor: materiały prasowe

Właśnie, dziś, czyli w wigilię Tomasz Tokarz zdecydował się na premierę wyjątkowego świątecznego utworu, czyli "Kolędy dla Pana Boga". Takiej pieśni jeszcze nigdy wcześniej nie było w naszym kraju.

Tradycyjnie autorem słów i muzyki jest Tomek. Charakterystyczną cechą tej pastorałki jest jej bogate brzmienie instrumentów elektronicznych. - Postanowiłem stworzyć pieśń bożonarodzeniową, różniącą się od standardowych kolęd w klimacie bardzo nowoczesnym, jednak tekst jest bardzo tradycyjny, zgodny z Biblią. Za produkcję muzyczną tego utworu odpowiada Robert Krużyński vel Kruszewski, znany w branży jako Dj Velu. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Robertem, gdyż nadajemy na podobnych falach muzycznych. Ciekawostką jest to, że kolęda jest w dwóch wersjach: oryginalnej (electro) oraz kościelnej (organy). Realizację teledysku w postaci bardzo ciekawych animacji stworzył muzyk wraz z Pawłem Pochwalskim - opowiada "super Expressowi" Tomasz Tokarz. - Mam nadzieję, że kolęda bardzo szybko zagości we wszystkich kościołach, w domach przy stołach świątecznych, wigilijnych oraz we wszystkich wszelkiego rodzaju mediach. Zapraszam do obejrzenia i posłuchania - dodaje artysta.
Ciekawi jesteśmy Waszych opinii.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze