Kolejne dziecko w "Rolnik szuka żony". Rolniczka Magda urodziła syna. Znamy imię!

2021-05-24 17:59
Magda z Rolnik szuka żony 7
Autor: Niemiec/AKPA Magda i Maciej z "Rolnik szuka żony 7"

Magda i Kuba z 7. edycji "Rolnik szuka żony" powitali na świecie synka! Para, która poznała się dzięki programowi TVP powitała swoją pierwszą pociechę. Mimo, że Kuba nie pojawił się w gospodarstwie blondwłosej piękności na początku programu, rolniczka postanowiła ponownie przeczytać listy i nawiązała kontakt z Kubą. Dziś zakochana para została rodzicami. Kolejne dziecko w "Rolnik szuka żony"!

Kilka miesięcy temu wszyscy zastanawiali się jaka jest prawda. Czy Magda spodziewa się dziecka? Czy ojcem jest Kuba, z którym zakończyła przygodę z show? Wszystko stało się jasne i piękna gwiazda "Rolnik szuka żony" mówiła o swoich planach: "Jesteśmy zaręczeni. Dlatego postanowiłam postarać się o unieważnienie poprzedniego małżeństwa kościelnego. Dzięki temu będę mogła Kubie ślubować w kościele" - wyznała Magdalena w rozmowie z "Na Żywo" w marcu. "Pokochałam Kubę od pierwszego wejrzenia. Chcę urodzić mu dzieci i stworzyć z nim szczęśliwą rodzinę. Najważniejsze, że chcemy być razem" - wyznała magazynowi. Teraz jej marzenia się ziściły! "To są nasze ulubione posty! Z przyjemnością informujemy, że nasza rolnicza rodzina się powiększyła. Tym razem za sprawą Magdalena z Rolnik szuka żony 7 i Kuby, którzy właśnie świętują narodziny swojego syna" - czytamy na Instagramie programu "Rolnik szuka żony". Magda i Kuba z "Rolnika..." zostali rodzicami! Ich pierwsze dziecko to malutki chłopiec, którego imię również poznaliśmy w informacji podanej na profilu miłosnego show. Rolniczka i jej partner nazwali synka... Marcel! 

Rolnik szuka żony 7. Porażki miłosne i wielka nadzieja na szczęśliwy związek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE