Kolejny sukces Kordasa. Zrobi to po zwycięstwie w "Tańcu z Gwiazdami"

2019-12-03 10:08 doll
Damian Kordas w TzG
Autor: AKPA Damian Kordas w TzG

Damian Kordas, mimo młodego wieku, idzie jak burza! 26-latek wygrał właśnie "Taniec z Gwiazdami", ale to dopiero początek jego showbiznesowych ambicji. Właśnie otrzymał nowe, wymagające zadanie!

Damian Kordas przebojem podbija show biznes: wygrał czwartą edycję MasterChefa, był w "Agent Gwiazdy", napisał książkę i jest gwiazdą Instagrama. Ostatnio szturmem zdobył serca jurorów i widzów "Tańca z Gwiazdami", w finale pokonując cichą faworytkę do Złotej Kuli, Barbarę Kurdej-Szatan.

To nie koniec: już 6 grudnia Damian Kordas poprowadzi finał 11. edycji Miss Supranational 2019! To nie małe wyzwanie, bo w konkursie udział bierze 77 piękności z całego świata, a transmisja będzie dostępna w ponad 140 krajach. Kordasowi będzie towarzyszyć Anita Jones z BBC.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kochani, to co się wydarzyło jest niesamowite 💕 Emocje, które wczoraj mi towarzyszyły są nie do opisania😱 Wydaje mi się, że żadne słowa tego nie opiszą, trzeba to przeżyć, żeby to poczuć ❤️ @janja_lesar nie ma słów, żeby opisać jak bardzo Ci dziękuje ❤️ Moje życie zmieniło się na maksa i w większości właśnie dzięki Tobie! Zasłużyłaś na tą wygraną jak nikt inny! Cieszę się, że pojawiałaś się w moim życiu i zostajesz w nim jako cudowna przyjaciółka 💕 Dziękuje @polsatofficial i @rochstar.tv za możliwość wzięcia udziału w @tanieczgwiazdami 💕 Każdej osobie, która pracowała przy programie 😈🤩Robicie cudowną robotę, a ten program dzięki Wam jest niesamowity 🥰 @maciejzakliczynski @princekriss @martaczyz - Wam dziękuje za wsparcie jakie nam dawaliście i za pomoc w zrealizowaniu naszych pomysłów na choreografię - jesteście najlepsi!!! 🥰🔥 Największe słowa podziękowań kieruję przede wszystkim do Was, moich obserwatorów, widzów, sympatyków - stworzyliście niezwykłą armię, która zasypała głosami wczorajszy program ❤️🔥✌️ niesamowite jest, jak licznie postanowiliście nas wesprzeć, chylę czoła i czuję wielką wdzięczność ❤️ @dominik_borkowicz Tobie dziękuje za to, że namówiłeś mnie na ten program, w dużej mierze dzięki Tobie przeżyłem tą wspaniałą przygodę 🙈 Post udostępniony przez Damian Kordas (@damiankordas)

Mało tego: podczas show możemy zobaczyć też popis taneczny Damiana, bo za choreografię odpowiada jego partnerka z TzG Janja Lesar. Emocje muzyczne zapewnią za to między innymi Doda, Ola Szwed i Piotr Cugowski. W jury zasiądą, oprócz Szwed, także Sandra Kubicka i Mariusz Czerkawski.

Początek transmisji o 20:05 w telewizji Polsat.