Komu skrzydła, komu rogi 2009/2010 - oceniaj i wygrywaj

2010-01-14 12:00 "Super Express"

Pierwszy etap plebiscytu "Komu skrzydła, komu Rogi 2009/2010" za nami. Zostało 10 finalistów, po pięciu w każdej kategorii.

Kapituła, w której skład weszli: redaktor naczelny Polsatu Bogusław Chrabota, mistrz bokserski Jerzy Kulej, muzyk Paweł Golec i redaktor naczelny "Super Expressu" Sławomir Jastrzębowski, na podstawie wyników głosowania Czytelników "SE" i TV Polsat wytypowała pięciu kandydatów do Skrzydeł i pięciu do Rogów. To od Was, Drodzy Czytelnicy, zależy, kto wygra.

 

KOMU SKRZYDŁA
KOMU ROGI

Bartosz Arłukowicz
Aby zagłosować wyślij
SMS o treści S.03
pod numer 7235

Poseł lewicy i gwiazda komisji hazardowej. Pracuje merytorycznie, nie angażuje się w bieżące spory i konsekwentnie dąży do ujawnienia prawdy. Objawienie ubiegłego roku.

Paweł Graś
Aby zagłosować wyślij
SMS o treści R.02
pod numer 7235

Rzecznik rządu i cieć. Za darmo mieszka w willi należącej do niemieckiego biznesmena w zamian za opiekę nad nią. Nie wpisał tego do rejestru korzyści i nie płacił podatku.

Katarzyna Cichopek
Aby zagłosować wyślij
SMS o treści S.09
pod numer 7235

Jej kariera rozwija się w oszałamiającym tempie. Zaczynała jako nieśmiała dziewczyna w serialu „M jak miłość”, a wkrótce zobaczymy ją na kinowym ekranie.

Jacek Kurski
Aby zagłosować wyślij
SMS o treści R.05
pod numer 7235

Europarlamentarzysta PiS. Słynie z szybkiej jazdy i braku szacunku dla prawa. Zawsze, gdy zatrzymuje go policja, zasłania się immunitetem

Bronisław Komorowski
Aby zagłosować wyślij
SMS o treści S.01
pod numer 7235

Marszałek. Stara się systematycznie wprowadzać nowe projekty ustaw i sprawnie zarządza pracami Sejmu. Przygotował nowy regulamin Sejmu i ukrócił poselskie rozpasanie.

Grzegorz Lato
Aby zagłosować wyślij
SMS o treści R.11
pod numer 7235

Król obłudy. Nawołuje innych, żeby byli skromni, a sam załatwił sobie gigantyczną pensję – prawie 50 tys.  złotych. Kiedyś prezesi PZPN pracowali społecznie, a poprzednik Laty Michał Listkiewicz zarabiał prawie 3 razy mniej.

Justyna Kowalczyk
Aby zagłosować wyślij
SMS o treści S.14
pod numer 7235

Prawdziwa Królowa Polskiego Sportu. Zdobyła 2 złote medale na narciarskich mistrzostwach świata i brąz. Liczymy, że co najmniej taki sam łup przywiezie z IO w Vancouver.

Peja
Aby zagłosować wyślij
SMS o treści R.10
pod numer 7235

Raper, który zadarł z prawem. Podczas swojego koncertu zachęcił fanów do pobicia nastolatka, który jego fanem nie był.

Paweł Wypych
Aby zagłosować wyślij
SMS o treści S.04
pod numer 7235

Pierwszy bliski współpracownik prezydenta, który nie przysparza mu kłopotów. Rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków i pozytywnie wpływa na wizerunek głowy państwa.

Jan Rokita
Aby zagłosować wyślij
SMS o treści R.01
pod numer 7235

Publicysta. Wywołał awanturę na pokładzie niemieckiego samolotu, uchyla się od odpowiedzialności i nie chce zapłacić grzywny.

Aby wziąć udział w Plebiscycie, wyślij SMS o treści podanej przy nominowanym pod numer 7235 (koszt 2 zł/2,44 zł z VAT).

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Na głosujących czekają nagrody gwarantowane w postaci karykatur na telefon oraz szansa na koszulkę z nominowanymi. Na SMS-y czekamy do 23.01.2010 r.

 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze