KONIEC JULII. JULIA ostatni ODCINEK 186. Julia Rosnowska: ŚLUB JULII i JANKA to zbyt naiwne

2012-12-06 13:02 natm

JULIA OSTATNI 186 ODCINEK w piątek, 14.12.2012, o godzinie 17:25 w TVN. JAK ZAKOŃCZY SIĘ serial JULIA? W ostatnim odcinku Julia (Julia Rosnowska) i Janek Janicki (Krystian Wieczorek) będą nareszcie razem. Nie będzie jednak ślubu JULKI I JANKA. Sama Julia przyznaje, że ma za sobą już dwa nieudane śluby i chce się teraz nacieszyć ukochanym. ŚLUB JULII i JANKA to zbyt naiwne zakończenie.

JULIA OSTATNI 186 ODCINEK w piątek, 14.12.2012, o godzinie 17:25 w TVN.

Ostatni odcinek Julii już wkrótce. Jak zakończy się serial JULIA? Czy JULKA i JANEK wyznają sobie miłość i staną się nierozłączni?

W ostatnim odcinku Julia i Janek wyznają sobie miłość i przysięgają, że zawsze będą razem. W JULIA odc. 186 romantyczne wyznania głównych bohaterów i FINAŁOWY POCAŁUNEK.

JULIA - więcej o serialu

Zanim serial zakończy się HAPPY ENDEM dojdzie do tragedii. Julka dowiaduje się o wszystkich intrygach Moniki (Marta Żmuda Trzebiatowska), która tyle razy skutecznie rozdzielała ją z Janickim i próbowała oczernić ją w oczach całej rodziny. Postanawia rozprawić się z byłą narzeczoną Janka. Jedzie do mieszkania Millerówny a podczas ostrej wymiany zdań dochodzi do szarpaniny. Nagle Chmielewska upada i traci przytomność. W momencie gdy kosmetyczka próbuje ocucić Julię do mieszkania wchodzi Janek. Przerażony widokiem nieprzytomnej ukochanej czym prędzej odwodzi ją do szpitala. Lekarz stwierdza niegroźny uraz głowy.

JULIA ostatni ODCINEK 186 już 14.12.2012. MONIKA W WIĘZIENIU, bo chciała ZABIĆ JULKĘ - ZDJĘCIA

Po wypadku Julia wyjeżdża do rodzinnych Lubawic. Tam w romantycznej scenerii nad jeziorem Julka i Janek wyznają sobie swoje uczucia i postanawiają być razem.

JULIA OSTATNI ODCINEK 186. Jak się skończy Julia - JANEK nie OŻENI się Z JULIĄ - ZDJĘCIA >>>

Julia Rosnowska cieszy się, że JULIA i JANEK nie staną na ŚLUBNYM KOBIERCU.

- To byłoby zbyt naiwne zakończenie. Zresztą Julka ma już za sobą dwa nieudane śluby, dajmy jej teraz szansę nacieszyć się Jankiem, którego wreszcie będzie miała tylko dla siebie. Niech sobie trochę pochodzą, poznają się lepiej. Nie mieli na to zbyt wiele czasu w trakcie tej historii, oglądanej przez nas przez cały rok - powiedziała w wywiadzie dla TELE TYGODNIA.

KONIEC JULII. Jaki serial zamiast JULII? W 2012 NIE BĘDZIE nowego serialu DANIE DNIA >>>

Najnowsze