Koniec konfliktu Cleo i Górniak. Wiemy kto kogo przeprosił [WIDEO]

2020-09-18 13:16 Monika Tumińska
Cleo i Edyta Górniak
Autor: AKPA Cleo i Edyta Górniak

To był jeden z najgłośniejszych konfliktów polskiego show-biznesu. Cleo i Edyta Górniak pokłóciły się o popularny program "The Voice Kids" i rzekomy brak wdzięczności. W programie "Gwiazdy bez maski" Cleo wyznała, że konflikt między paniami został zażegnany. Kto wyciągnął pierwszy rękę?

O konflikcie Cleo i Edyty Górniak głośno było zrobiło się w ubiegłym roku. Wszystko po tym jak starsza piosenkarka zarzuciła Joannie brak wdzięczności. - Cleo załatwiłam przecież pracę w "The Voice Kids", kiedy moja mama była chora (...) to było moje miejsce, które jej oddałam, za co nigdy mi nie podziękowała, nigdy tego nie doceniła! (...) To było dla mnie bardzo dziwne, trudne doświadczenie - wyznała Górniak w jednym z wywiadów.

Cleo postanowiła się bronić w oficjalnym oświadczeniu. - Nie reaguję na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie. Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. (...) Na załączonym zdjęciu przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym "The Voice Kids" też Ci dziękowałam. Mało? Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam - odpowiedziała piosenkarka.

ZOBACZ: Donatan tłumaczy się ze złapania Górniak za pupę: Zrobiłem to celowo

Wszystko wskazuje na to, że dawne spory to już przeszłość. Cleo w programie "Gwiazdy bez maski" wyznała, że Edyta wyciągnęła do niej dłoń na zgodę.

- Jeśli chodzi o tę sprawę z Edytą, to nie chcę już w nią wnikać. Z Edytą wyjaśniłyśmy sobie tę kwestię, odezwała się do mnie w trakcie pandemii. Bardzo ciepło, bardzo sympatycznie i konkretnie sprawa została wyjaśniona. W tej całej sytuacji ja nie miałam żadnych złych intencji i w żadnym momencie w stosunku do Edyty. Życzę jej wszystkiego najlepszego i tak też zostanie. Oczywiście to bardzo miły gest z jej strony. Jestem bardzo wdzięczna, że załatwiłyśmy to totalnie prywatnie, na osobności, ogromny szacunek. Wszystkiego dobrego - powiedziała w rozmowie z Moniką Tumińską, prowadzącą program "Gwiazdy bez maski".

Gwiazdy Bez Maski - Cleo i Górniak pojednały się w pandemii. Cleo: Górniak do mnie zadzwoniła

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze