Koniec "Rodzinki.pl": Czy to przez związek Karolaka? I VLOG

2020-02-26 18:00 EW-T
39 i pół tygodnia odc. 3. Darek Jankowski (Tomasz Karolak)
Autor: X-news 39 i pół tygodnia odc. 3. Darek Jankowski (Tomasz Karolak)

Kilka dni temu aktorzy dowiedzieli się, że produkcja, na której planie spędzili ponad 9 lat, przechodzi do historii. Podobno nie spodziewali się tej decyzji. Czym mogła być podyktowana? Coraz częściej mówi się o tym, że jednym z powodów mogło być... zachowanie Tomasza Karolaka (48 l.) - o tym we vlogu Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej.

Koniec Rodzinki.pl - vlog Ewy Wąsikowskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Serial "Rodzinka.pl" zadebiutował w styczniu 2011 roku i szybko zdobył serca widzów. Mimo że nie jest naszym rodzimym pomysłem i jest polską wersją kanadyjskiego "Les Parent", poruszane w nim problemy były na tyle uniwersalne, że pasowały również do polskich realiów. Co więcej, mimo że oryginalna wersja miała tylko 8 sezonów, Polacy dopisali kolejnych 8! Jednak od jakiegoś czasu oglądalność "Rodzinki.pl" wyraźnie spadała. 15. sezon oglądało średnio już tylko nieco ponad 800 tys. widzów. Ale czy to był jedyny powód, dla którego zdjęto go z anteny, nie dając żadnej nadziei na kontynuację? Mówi się, że podobno w TVP mogły się nie podobać zachowania jednego z głównych grających w nim aktorów, czyli Tomasza Karolaka. Jego kontrowersyjne, a na pewno niestandardowe życie prywatne oraz decyzja o zagraniu w serialu TVN-u "39 i pół tygodnia" miały być głośno, choć zakulisowo komentowane przez jego nieprzyjaciół.
Co dalej z karierami Małgorzaty Kożuchowskiej (48 l.), Adama Zdrójkowskiego (19 l.) czy Julii Wieniawy (21 l.), o tym we vlogu Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej.

Najnowsze