Kontrowersyjny uczestnik znalazł miłość poza programem. Edek z "Sanatorium miłości" pochwalił się swoją wybranką!

2021-04-22 14:09 Dominika Kowalewska
Sanatorium miłości 3 - Edward
Autor: Facebook Sanatorium miłości TVP Sanatorium miłości 3 - Edward

"Sanatorium miłości" to program, w których osoby 60+ wyjeżdżają na turnus rehabilitacyjny, gdzie szukają miłości. Czas spędzają na wspólnych zabawach, randkach we dwoje oraz zabiegach. W tej edycji "Sanatorium miłości" żadna z par nie opuściła Polanicy Zdroju w miłosnych objęciach. Pomimo tego, że finał sezonu odbył się już jakiś czas temu, fani wciąż śledzą życie swoich ulubionych kuracjuszy. Edward przedstawił widzom "swoją Haneczkę". Sprawdź, jak wygląda partnerka kontrowersyjnego kuracjusza z "Sanatorium miłości 3".

"Sanatorium miłości 3" dobiegło końca już dawno, jednak uczestnicy wciąż pozostają w kręgu zainteresowań widzów. Ostatnio informowaliśmy o śmierci innego kuracjusza trzeciego sezonu. Tym razem przyszedł czas na dobre informacje! I to wyjątkowo. Przypomnijmy, że Edward był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników "Sanatorium miłości 3". Jego konserwatywne poglądy, połączone z "niewyparzonym językiem" sprawiły, że panie odtrącały jego zaloty. Co więcej, jego zachowanie nie umknęło uwadze innego "kolorowego ptaka" poprzedniej edycji programu - Ryszarda! Okazało się, że pomimo trudnego charakteru, jak określali kuracjusze, Edwardowi udało się znaleźć szczęście! Zaprezentował fanom swoją wybrankę.

SPRAWDŹ TO: Sanatorium miłości 3: Takiego wyniku nikt się nie spodziewał! Produkcja programu musiała zainterweniować. Kto został Królem i Królową? [RELACJA NA ŻYWO]

Sanatorium miłości 3. Edek przedstawił "swoją Haneczkę"

Mężczyzna zaprezentował wybrankę za pośrednictwem mediów społecznościowych! Para z ogromnymi uśmiechami celebruje chwilę i pije wino. Edward wygląda na szczęśliwego. Nazywał swoją ukochaną "Haneczką" i dodał emotikon przedstawiający kocią głowę. Czy to oznacza, że ukochana jest dla niego "kociakiem"? Pod zdjęciem posypały się komentarze fanów, którzy zgodnie życzyli parze miłości oraz szczęścia.

"Tak cie ciesze ze Pan poznal tak piekna kobiete..zaslugiwal Pan na piekna milosc..❤️"

"Ja w Pana wierzyłam 😊.Pan potrzebował dużo miłości i zrozumienia.Ps. Śliczna Hania 😊🌷🌷" - w komentarzach możemy przeczytać wiele ciepłych słów.

My również życzymy miłości i ciepła!

SPRAWDŹ TO: Halina gwiazdą "Sanatorium miłości"! Fani podzieleni. Mają dosyć kuracjuszki

Trzeci sezon "Sanatorium miłości". Nowi bohaterowie i miejsce
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze