Kora odwołała występ na sylwestra. Nie pojawi się na imprezie Dwójki!

2013-12-30 17:18 ama

Kora odwolała sylwestrowy występ we Wrocławiu, który transmitować miała TVP 2. Sylwester z Dwójką odbędzie się bez Kory, wokalistkę zastąpią Bracia, którzy zagrają covery zespołu Queen.

Kora z powodu choroby musiała odwołać sylwestrowy koncert we Wrocławiu! Na scenie zastąpi ją zespół Bracia, który wykona covery zespołu Queen.

– Telewizja Polska została poinformowana przez menedżera Kory, że – ze względów zdrowotnych - wokalistka nie będzie mogła wystąpić podczas koncertu Sylwestrowego TVP2 we Wrocławiu. Wiadomość tę przyjęliśmy ze zrozumieniem, ale i z ogromnym żalem. Jesteśmy przekonani, że występ wokalistki z tak ogromnym dorobkiem artystycznym byłby niezwykle wartościowym elementem koncertu sylwestrowego Dwójki. W obecnej sytuacji Korze życzymy jednak przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia i aktywności artystycznej - czytamy w oficjalnym komunikacjie TVP 2.

Sylwester z Dwójką na wrocławskim Rynku odbędzie się zgodnie z planem. Z przyczyn zdrowotnych Kora zrezygnowała również z udziału w siódmej edycji Must be the music.

Zobacz: Kora odchodzi z Must Be The Music! Zastąpi ją Beata Kozidrak?