Koronawirus dopadł gwiazdorów disco polo

2020-10-18 14:33 MaAl
Covid 19
Autor: Getty Images

Pandemia koronawirusa nie oszczędza nikogo. Nawet największe gwiazdy narażone są na zachorowanie na covid-19. Podczas gdy liczba zakażeń codziennie rośnie, niemal w tym samym czasie koronawirusa złapało dwóch gwiazdorów disco polo: Daniel Dobraszkiewicz i Dawid Bazga.

Popularny autor utworów disco polo poinformował na Facebooku, że został zakażony koronawirusem. Co ciekawe, informacja na jego stronie spotkała się ze zdecydowanym oporem, obserwujących artystę zwolenników teorii spiskowych.

- Artysta poinformował fanów o pozytywnym teście w jednym z dodanych postów. Niestety są jeszcze osoby, które nie wierzą w istnienie „wirusa w koronie” i próbują zaatakować w przestrzeni internetowej osoby, które twierdzą inaczej. Przekonał się o tym właśnie Daniel. Jeden z komentujących informację o zakażeniu napisał: "Nie siej propagandy" - opisuje portal disco-polo.pl

- Mój fanpage, to jest moja restauracja. Jeżeli komuś coś tam nie smakuje, to może z tej restauracji wyjść i kompletnie z niej nie korzystać i nie czytać menu i nie komentować, bo ja osobiście na własnej skórze się przekonałem o tym, że być może to jest jakiś covid - odpisał natychmiast artysta.

To nie jedyny taki przypadek w świecie hitowej muzyki. Kolejnym artystą disco polo, który poczuł na własnej skórze, czym jest infekcja koronawirusem jest Dawid Bazga, czyli Bazyleek. Według jego relacji chorobę na szczęście przechodzi łagodnie i w ciągu kilku dni powinien wrócić do zdrowia.

Półnagie gwiazdy disco polo smażą się na słońcu... Gorące wideo!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze