Zenek Martyniuk PRZYŁAPANY. Kara może być dotkliwa. Koronawirus w Polsce

2020-08-04 12:37 KSZ
Koronawirus w Polsce: Zenek Martyniuk bez maseczki w Media Markt
Autor: Materiały prasowe Koronawirus w Polsce: Zenek Martyniuk bez maseczki w Media Markt

Zenek Martyniuk rozpoczął współpracę z siecią Media Markt. Gwiazdor przymierza się do działań reklamowych podczas jednej z akcji nad polskim morzem. Ma spotkać się z fanami i rozdawać autografy w samym środku pandemii koronawirusa. Wydarzenie odbędzie się w sklepie Media Markt w Koszalinie. Mamy zdjęcia z pracownikami sklepu. Zastanawia nas to, że Zenek nie nosi maseczki ani przyłbicy! Król disco polo lekceważy zagrożenie? Tylko dziś (4 sierpnia 2020) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 680 nowych zakażeniach koronawirusem. Zgodnie z zapowiedziami władz we wszystkich sklepach należy nosić maseczki lub przyłbice.

Zenon Martyniuk jest w świetnej formie. Pandemia koronawirusa nie jest mu straszna? Gwiazdor disco polo wystąpił ostatnio podczas „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Zrobił takie wrażenie, że podczas jego występu na scenę wskoczyła Edyta Górniak! Chwyciła mikrofon i tak rozpoczął się ich duet.  Król disco polo nie wyklucza w przyszłości współpracy z divą. Mało tego - Zenek zagrał prywatny koncert dla pary gejów z "Królowych życia".  Jednak największa współpraca czeka go przy okazji udziału w reklamie sieci Media Markt. Jak się dowiedzieliśmy, piosenkarz za m.in. 34-sekundową reklamę zgarnął aż milion złotych!! Teraz Zenek pokazał się w jednym ze sklepów z elektroniką, pomimo stanowczych nakazów władz król disco - polo po sklepie snuje się bez maseczki i przyłbicy. Na zdjęciach zwraca za to uwagę idealna fryzura gwiazdora. 

"Lato z Zenkiem" - spotkanie w sieci Media Markt

Sieć Media Markt zaprasza na spotkanie z Zenkiem Martyniukiem w swoich sklepach. Gwiazdor spotka się z mieszkańcami Koszalina. Każdy fan będzie miał możliwość bezpośredniego spotkania z Zenkiem, zdobycia autografu czy zrobienia pamiątkowego zdjęcia i skorzystania z letnich ofert. Spotkanie ma się odbyć 5.08.2020 r. o godz. 12:00 w sklepie Media Markt w centrum handlowym Forum Koszalin. Dlaczego Zenek jest bez maseczki w sklepie, gdy pracownicy Media Markt są odpowiednio zabezpieczeni? Martyniuk jest osobą publiczną, kto jak nie on powinien dawać dobry przykład w trudnym czasie pandemii?

Martyniuk w sklepie bez maseczki – mamy odpowiedź Media Markt!

Zdjęcia, na których Zenek Martyniuk pozuje bez maseczki powstały podczas dedykowanej sesji zdjęciowej, która odbyła się kilka tygodni temu: - Pragniemy podkreślić, że zdjęcia są wyłącznie ilustracją do zapowiedzi spotkania w Koszalinie, a nie relacją z tego wydarzenia. Sesja, o której mowa, została zorganizowana w wydzielonej strefie, bez dostępu dla osób postronnych, a członkowie ekipy produkcyjnej, jak i personelu MediaMarkt, zachowali niezbędne środki bezpieczeństwa, w tym odpowiedni dystans, środki ochrony osobistej oraz dezynfekcję powierzchni wspólnych przed i po zakończeniu zdjęć.

Koronawirus w Polsce. REKORDOWY wzrost!

Mimo rozluźnienia obyczajów i zasad bezpieczeństwa, w Polsce wciąż pojawiają się kolejne zakażenia. Ostatnie dni były rekordowe pod względem ilości zakażeń. Przekroczyły liczbę 600 w dobowym zestawieniu, a tak źle jeszcze nie było. Tak w skrócie przedstawia się dzisiejszy bilans: Zakażenia +680, Ofiary +6, Ozdrowieńcy +175. Panie Zenonie Polacy pana kochają proszę zadbać o siebie i innych zakładając maseczkę w sklepie. 

Film "Gierek": Kożuchowska kusi fryzurą

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze