Koronawirus zepsuł plany Cugowskiemu. Musiał przełożyć swój jubileusz

2020-05-22 14:40 TUMM
Krzysztof Cugowski
Autor: PIOTR DZIURMAN/REPORTER

W tym roku miał wyruszyć w swoją jubileuszową trasę koncertową. Niestety koronawirus pokrzyżował plany Krzysztofa Cugowskiego (70 l.). Mimo to artysta wydał płytę pt. "50/70 Moje najważniejsze" i ma nadzieję, że niedługo będzie mógł spotkać się z fanami i świętować swoje 50-lecie pracy artystycznej.

To miał być niezwykły rok w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. Były wokalista "Budki Suflera" miał świętować 50-lecie swojej pracy artystycznej. Trasa jubileuszowa prawdopodobnie się nie odbędzie...

- Zdecydowanie, podobnie jak z płytą. Przekładaliśmy premierę trzy razy. Ósmego mają była premiera. To jest płyta przekrojowa tych moich pięćdziesięciu lat na scenie albo obok sceny, różnie to bywało i za parę dni jak Bóg da, będę kończył 70 lat. Może na jesieni będziemy mogli zagrać koncert, ale jak będzie to nikt nie wie - powiedział w programie "Gwiazdy bez maski".

Cugowski szczerze o piciu. "Niestety, wódkę piję..." [WIDEO]

Krzysztof Cugowski przyznaje, że może pozwolić sobie na odpoczynek od koncertowania.

- W ubiegłym roku zagrałem blisko sto koncertów, więc to jest ilość makabryczna. Zaplanowaliśmy, że w tym roku będzie trochę spokojniej. Co prawda nie planowaliśmy pandemii, ale planowaliśmy ograniczenie tego. Myślę, że w związku z tym średnia mi wyjdzie jakaś przyzwoita. Żyjemy w czasach dziwnych i nigdy nie przerabialiśmy tego wszystkiego, także nie mamy żadnych doświadczeń co z tym począć. Trzeba to jakoś przeczekać i ja staram się to robić - dodał.

Cała rozmowa wideo z Krzysztofem Cugowski poniżej!

Krzysztof Cugowski kończy 70 lat: Wódkę piję nie tak często jakbym chciał

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze