Na tym zdjęciu ukrył się kot! Ale tylko prawdziwy geniusz znajdzie go w mniej niż 30 sekund!

2021-04-22 20:37 sylwiab
Zagadka, zdjęcie, kot
Autor: filling.pl Zagadka, zdjęcie, kot

Zdjęcie, na którym wśród drewna ukrył się kot, stało się w ostatnim czasie prawdziwym hitem sieci! Zagadka wywołała prawdziwe poruszenie wśród internautów. Mimo licznych wskazówek, wiele osób wciąż nie jest w stanie wskazać, gdzie znajduje się zwierzak. Zadanie okazało się wyjątkowo trudne - tylko prawdziwi geniusze są w stanie wskazać, gdzie schował się kot w mniej niż 30 sekund! Widzicie go? Dajcie znam znać w komentarzach!

Zdjęcie, na którym ukrył się kot, stało się prawdziwym wyzwaniem dla internautów. Zwierzak ma identyczne namaszczenie, jak kolor drewna, na którym się wyleguje. Nic więc dziwnego, że kot wtopił się w tło jak kameleon! Właściciel, który w końcu go dostrzegł, zrobił mu zdjęcie i podzielił się nim w sieci!

Kot ukryty wśród drewna, zdjęcie trafiło do sieci. Zagadka jest wyjątkowo trudna!

Właściciel zwierzaka wrzucił do sieci jego zdjęcie i rzucił internautom nie lada wyznanie. Był ciekawy, komu uda się wskazać, w którym miejscu ukrył się kot. Jak się okazuje z pozoru łatwa zagadka stworzyła internautom wiele problemów! Tylko nieliczni byli wskazać, gdzie znajduje się kot w mniej niż 30 sekund. 

NIE PRZEGAP: Ewa Drzyzga w końcu przerwała milczenie, wstrząsające słowa! Mówi o chorobach psychicznych i śmierci!

W dodatku wiele osób miało problem ze wskazaniem zwierzaka na zdjęciu mimo licznych komentarzy ze wskazówkami od innych internautów. Trzeba przyznać, że kot zakamuflował się wyjątkowo dobrze! Przypatrzcie się uważnie zdjęciu niżej. Tylko prawdziwi geniusze spostrzegawczości są w stanie wskazać w mniej niż 30 sekund, gdzie znajduje się zwierzak! Udało się wam? Pochwalcie się w komentarzu. Jeśli dalej go nie widzicie - sprawdźcie rozwiązanie zagadki w galerii niżej!

NIE PRZEGAP: Zrozpaczona Cleo przekazała dziś tragiczne wiadomości. Nie żyje bliska jej osoba

kot
Autor: filling.pl Ukryty kot, zdjęcie z zagadką podbija sieć

NIE PRZEGAP: Niemal nikt nie wie, kim w życiu prywatnym jest Tadeusz Sznuk. Prawda o jego żonie zszokuje wielu!

11-letnia Martyna liczy w głowie szybciej, niż dorośli na kalkulatorze!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze