Kowalska odetchnęła z ulgą. Sąd jej nie ukarze

2020-09-18 13:40 TUMM
Kasia Kowalska w mocnych słowach o chorobie córki
Autor: Akpa Kasia Kowalska w mocnych słowach o chorobie córki

Kasia Kowalska (47 l.) może odetchnąć z ulgą. Gwiazda nie poniesie żadnych konsekwencji prawnych za to, że koncertowała podczas pandemii koronawirusa. Ciechanowski sąd rejonowy właśnie oddalił wniosek policji o ukaranie piosenkarki.

Okres lockdownu (zamknięcia) podczas pandemii był trudnym czasem dla artystów. Nie mogli koncertować, a co za tym idzie, nie zarabiali pieniędzy. Był jednak jeden wyjątek. Na początku maja w Ciechanowie zorganizowano cykl imprez „Koncertowanie pod blokiem”, w którym udział wzięła Kasia Kowalska. Mimo zakazów zbliżania się pod sceną pojawiły się tłumy.

Zobacz: Koncert Kasi Kowalskiej: wielka AFERA, złamane procedury. Wyjątkowy dzień został ZNISZCZONY

Po tym jak informacja obiegła internet, sanepid nałożył na organizatorów karę w wysokości 30 tys. zł. Prezydent Ciechanowa całą winę zrzucił na Kasię Kowalską, twierdząc, że zachęcała mieszkańców do podchodzenia pod scenę. Policja złożyła zatem do sądu wniosek o ukaranie gwiazdy. Sąd jednak odmówił wszczęcia postępowania w sprawie.

– Koniec afery ciechanowskiej... Aż się chce wykrzyczeć: ...ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie dzięki nim... – skomentowała artystka, cytując hit Czesława Niemena.

 

Kasia Kowalska świętuje urodziny córki na koncercie w Ciechanowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze