Kożuchowska w KOSZMARNEJ stylizacji na ściance. Ofiara mody? [GALERIA, WIDEO]

2019-09-18 10:59 doll
Małgorzata Kożuchowska
Autor: AKPA

W poniedziałek w Gdyni ruszył 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. W trakcie całego tygodnia goście i widzowie filmowej imprezy zobaczą dziesiątki premier, które powalczą o Złote Lwy. Festiwal w Gdyni to też świetna okazja do zaprezentowania na ściance gustownych stylizacji.

Na ściance w Gdyni pojawiły się już największe gwiazdy kina na czele z Katarzyną Figurą i Aleksandrą Konieczną. Ta pierwsza postanowiła pokazać się na imprezie w odważnym wydaniu: Katarzyna Figura na OSTRO! Gwiazdy podczas festiwalu w Gdyni [WIDEO, GALERIA]

We wtorek na czerwonym dywanie pozowała za to Małgorzata Kożuchowska, znana z zamiłowania do mody i wysmakowanych stylizacji. Aktorka nie zawiodła i tym razem, chociaż zanim pokazała się reporterom w wieczorowym wydaniu, jej dzienny strój pozostawiał wiele do życzenia.

Kożuchowska pozowała na ściance w czarnej bezkształtnej marynarce, którą naciągnęła na bluzę w kolorze jasnego bzu. Przez piersi przerzuciła sobie skórzaną nerkę, która, choć niewątpliwie modna, raczej nie należy do kanonu „ściankowej elegancji”.

Na szczęście wieczorem było lepiej: Małgorzata przebrała się w czarne spodnie i gustowną białą bluzkę w czarne groszki. Ułożone włosy i dyskretny makijaż współgrały ze strojem i sprawiały, że aktorka wyglądała świeżo i elegancko.

Sami zobaczcie:

Jak oczarować mężczyznę >> SPRAWDŹ

Najnowsze