Królikowski i Opozda już chodzą razem na ścianki! Wyzywający strój [GALERIA]

2020-07-23 12:36
Królikowski i Opozda już chodzą razem na ścianki! Wyzywający strój [GALERIA]
Autor: Instagram @antek.krolikowski Królikowski i Opozda już chodzą razem na ścianki! Wyzywający strój [GALERIA]

Antoni Królikowski (31 l.) i Joanna Opozda (32 l.) niedawno potwierdzili swój związek. Plotki na temat ich relacji od dawna szumiały w świecie show-biznesu. Wystarczyło jedno zdjęcie i wszystko stało się jasne! Dziś, aktorzy nie boją się pokazywać razem. Królikowski i Opozda już chodzą razem na ścianki! Pojawili się razem na jednym z wernisaży. Nowa dziewczyna Królikowskiego założyła wyzywający strój. Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak Królikowski i Opozda bawią się na ściance.

Wszystko zaczęło się bardzo tajemniczo. Najpierw ważna wiadomość Kasi Dąbrowskiej, która wyznała, że nie jest już w związku z Antkiem. Aktor nie odniósł się do sprawy i nie potwierdził zerwania. Postanowił jednak pokazać internautom zdjęcie z nową dziewczyną - Joanną Opozdą. Ach ten Antek! To już pewne, Opozda i Królikowski są razem i trzymając się za ręce zaczynają pozować na ściankach. Pojawili się w środę na wernisażu przygotowanym przez firmę Samsung. Oprócz małych czułości, uwagę zwraca też wyzywający strój partnerki gwiazdora. Opozda postanowiła odsłonić brzuch i wyeksponować dekolt. Założyła też obcisłe spodnie, a całą stylizację dopełniła skórzana kurtka. Myślicie, że takim stylem skradła serce Antka? Sami zobaczcie, zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE