Królikowski potwierdza związek z Opozdą. W tle mokre ciuchy i afera z kelnerką

2020-07-17 10:39
Antoni Królikowski i Joanna Opozda znowu razem. To już miłość?
Autor: AKPA Antoni Królikowski i Joanna Opozda znowu razem. To już miłość?

Antek Królikowski (31 l.) od niedawa spotyka się ze starszą o rok aktorką Joanną Opozdą (32 l.). Syn Pawła i Małgorzaty Królikowskich potwierdził związek z gwiazdą serialu "Pierwsza miłość". Wyjaśnił przy okazji aferę w jaką wplątała się jego nowa dziewczyna w jednej z warszawskich restauracji.

Serwis Pudelek pojawiła o awanturze z udziałem Joanny Opozdy, która miała zostać oblana drinkiem przez jedną z kelnerek. Pracownica restauracji po scysji  z aktorką miała opuścić lokal z płaczem. Będący naoczym świadkiem Antek Królikowski, zdecydowanie inaczej przedstawił sytuację. Przy okazji pierwszy raz publicznie nazwał Joannę Opozdę swoją dziewczyną.

- Wyobraź sobie, że w lipcowy wieczór zapraszasz dziewczynę na kolację do restauracji. Jest chłodno, ale siadacie na ogródku, bo jak zwykle jesteście z dwoma psami. Składacie razem zamówienie, po czym kelnerka niechcący wylewa na Was drinki i... Jest dramat! Ubrania: sukienka, koszulka, spodnie - nadają się już tylko do prania, ale wcześniej marzysz o tym, żeby przebrać mokre ciuchy, bo o 22 ciepło już nie jest... Prosisz więc o zapakowanie jedzenia na wynos, płacisz i szykujecie się do ewakuacji. Mimo wszystko obracacie całą sytuację w żart, bo nic innego zrobić już nie można. Od kelnerki oczekujecie jedynie zwykłego „przepraszam”, którego nie słyszycie. Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Ale następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł... - poinformował Królikowski w rozmowie z Pudelkiem.

Przypomnijmy, że Joanna Opozda to jego kolejna partnerka. Wcześniej był m.in. z aktorkami Laurą Breszką (32 l.), Katarzyną Sawczuk (23 l.) i Julią Wieniawą (22 l.). Niedawno zerwał z Katarzyną Dąbrowską, która nie była związana z show-biznesem.

Joanna Opozda związana wcześniej była m.in. z tancerzem Kamilem Kuroczko (28 l.), z którym występowała w "Tańcu z gwiazdami" oraz z Wiktorem Waligórą (26 l.), który jest obecnie z supermodelką Sandrą Kubicką (25 l.). W 2019 roku media pisały nawet, że aktorka się zaręczyła i przyjęła bajecznie drogi pierścionek.

Julia WIENIAWA i Antek KRÓLIKOWSKI znów RAZEM! To romans!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE