Królikowski przez chorobę rezygnuje z pracy

2020-02-21 9:59 rr
Królikowski przez chorobę rezygnuje z pracy
Autor: Akpa Królikowski przez chorobę rezygnuje z pracy

Paweł Królikowski (59 l.) wciąż walczy o powrót do pełni sił. Popularny aktor ze względu na swój stan zdrowia musiał zrezygnować z pracy w ZASP.

W 2018 roku Paweł Królikowski został prezesem Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji. Aktor został wybrany na to stanowisko podczas 58. Zwyczajnego Walnego Zjazdu ZASP z udziałem ponad stu delegatów z całej Polski. Zastąpił on wtedy Olgierda Łukaszewicza, który pełnił tę funkcję przez trzy kadencje. Na swojego zastępcę Królikowski mianował Małgorzatę Kożuchowską.

"Fakt" poinformował, że gwiazdor "Rancza" postanowił zrezygnować piastowania stanowiska prezesa ZASP. Królikowski ciągle przebywa w szpitalu, a po wyjściu czeka go rehabilitacja. Powrót do zdrowia jest dla aktora teraz priorytetem. W rozmowie z gazetą Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z gazetą nie chciała komentować tych doniesień. - Musimy spotkać się i ustalić komunikat prasowy - powiedziała wymijająco aktorka. - Oficjalne stanowisko podamy, kiedy rezygnacja zostanie przyjęta. Ma to nastąpić w marcu - powiedziała Izabeli Kuzyszyn, która jest w ZASP odpowiada za komunikację. Medialne doniesienia potwierdził w "Fakcie" Olgierd Łukaszewicz. - Królikowskim powodowały względy zdrowotne, bo praca prezesa to robota na pełen etat. A w takiej sytuacji, to najzwyczajniej w świecie niewykonalne.
 
Nowy prezes ZASP zostanie wybrany w czerwcu.

Najnowsze