Królikowski rzucił Wieniawę DLA NIEJ?! Opozda zdetronizowała aktorkę "Rodzinki.pl"

2020-07-16 10:01 MGa
Joanna Opozda w bikini na Dominikanie
Autor: Joanna Opozda/Instagram Joanna Opozda w bikini na Dominikanie

Która aktorka jest seksowniejsza i bardziej pasuje do Antka Królikowskiego (31 l.)? Takie pytanie zadaliśmy na naszym profilu na Facebooku. Wyniki zaskakują!

Antek Królikowski niedawno rozstał się z Katarzyną Dąbrowską, z którą był przez półtora roku. Praktycznie od razu po rozstaniu, pojawiły się plotki, że aktor wrócił do byłej dziewczyny, Julii Wieniawy (22 l.), aktorki znanej z "Rodzinki.pl".  Szybko okazało się, że ich romans będzie jedynie w filmie "Miłość na cztery łapy". 

Syn niedawno zmarłego Pawła Królikowskiego prawdopodobnie ma już nową partnerkę. Co ciekawe, aktor, który do tej pory gustował w sporo młodszych dziewczynach, od początku lipca widywany jest w towarzystwie starszej o rok aktorki znanej z serialu "Pierwsza miłość". Joanna Opozda (32 l.) jest aż o 10 lat starsza od Julii Wieniawy. Seksowna blondynka była nawet z Antkiem na wyborach. W naszej sondzie pokonała zdecydowanie Wieniawę. Joanna Opozda została uznana za seksowniejszą przez blisko 70 procent głosujących. Na Julię Wieniawę oddało głos trochę ponad 30 procent pytanych.

SZOK! Wieniawa znowu z Królikowskim w romansie! [TYLKO U NAS]

Królikowski już nie myśli o Wieniawie. Antek wybrał dojrzałą

Julia WIENIAWA i Antek KRÓLIKOWSKI znów RAZEM! To romans!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze