Dzięki roli w "M jak miłość" przoduje w rankingu najlepszych serialowych mężów. Jaki jest jego przepis na udany związek?

2021-03-02 12:14 Magdalena Guss-Gasińska
Maria Szafirska, Krystian Wieczorek
Autor: Instagram Maria Szafirska, Krystian Wieczorek

Krystian Wieczorek gra Andrzeja Budzyńskiego w "M jak miłość" i za tę rolę kochają go wszystkie Polki. Poukładany i przystojny prawnik na ekranie jest wzorem męża. Czy w życiu prywatnym też tak świetnie radzi sobie jako głowa rodziny? Aktor z "M jak miłość" zdradził kilka prywatnych smaczków w jednym z najnowszych wywiadów.

Krystian Wieczorek kradnie serca wszystkich Polek, ale prywatnie jest już zajęty. W 2016 roku poślubił Marię Szafirską, którą z resztą poznał na planie „M jak miłość”. Dziś szczęśliwa para stroni od błysków fleszy i chroni swoją prywatność. Między innymi dlatego postanowili wyprowadzić się z Warszawy.

 - Chcieliśmy mieszkać na wsi, mieć kawałek ogródka, las wokół. Może tę decyzję podjęliśmy w niepewnym czasie, ale z drugiej strony, wszystko się ładnie poukładało. Jestem szczęściarzem - powiedział Wieczorek w najnowszym wydaniu dwutygodnika „Show”.

Jeszcze TO: Co się stało z Krystianem Wieczorkiem? Wygląda jak bezdomny [ZDJĘCIE]

Na ekranie jest przykładnym mężem, poważnym prawnikiem, głową rodziny. Czy prywatnie też kieruje się podobnymi wartościami?

- Nie chcę odpowiadać za moją żonę. Mam nadzieję, że jestem na tyle autorefleksyjny, że gdy dostrzegam swój błąd, staram się wyciągać wnioski i go ponownie nie popełniać, więc moja żona mówi, że jest w związku idealnym, cokolwiek ma na myśli. Oczywiście błędy popełniam albo nie udaje mi się trafić w jej oczekiwania. Dla mnie kluczem do dobrego związku jest szczera rozmowa, jak kto widzi pewne sytuacje. Przecież nie mieszkamy w swoich głowach i nie da się wszystkiego domyślić. Trzeba problem nazwać i o nim opowiedzieć. Komunikować się. - wyjaśnił zdradzając swój sekret szczęśliwego związku.

ZOBACZ: Dziesięć lat temu pierwszy raz pojawił się w "Rodzince.pl". Jak dziś wygląda Mateusz Pawłowski? Będziecie w szoku, gdy zobaczycie te zdjęcia

Na końcu dziennikarka „Show” zadała aktorowi pytanie o kolejnego członka rodziny. Aktor szybko zdementował pogłoski o tym, że wkrótce znów zostanie ojcem. 

- To plotka - powiedział krótko.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze