Krystian Wieczorek wbija szpile Wieniawie. Koleżanka po fachu może czuć się urażona

2021-04-23 14:29
Krystian Wieczorek wbija szpile Wieniawie. Koleżanka po fachu może czuć się urażona
Autor: INSTAGRAM Krystian Wieczorek wbija szpile Wieniawie. Koleżanka po fachu może czuć się urażona

Nikt nie podejrzewał, że Krystian Wieczorek (46 l.) może być aż tak złośliwy. Aktor "M jak miłość" dogryza swojej koleżance po fachu i robi to publicznie. To z pewnością nie będzie dla niej miłe. Julia Wieniawa, która ostatnio dzieliła się z internautami swoimi perypetiami zdrowotnymi i brakiem sił, teraz musi zmierzyć się z hejtem... Aż dziw, że autorem wpisu jest starszy kolega z branży. Zobacz, co Krystian Wieczorek napisał o Julii.

Korzysta ze wspomagaczy

Ostatnio Julia Wieniawa (23 l.) wrzuciła zdjęcia jak jest podpięta pod kroplówkę. Fani byli wyraźnie zaniepokojeni. Aktorka na szczęście wyjaśniła co się z nią dzieje. "Ostatnio pracuję trochę ponad swoje siły, dlatego zdecydowałam się na kroplówkę witaminową, która postawi mnie na nogi", napisała na Instagramie. Rzeczywiście Julia ma sporo pracy. Nie tylko jest aktorką, ale również śpiewa i ma swoją linię kosmetyków. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" dokładnie opisała jak wygląda teraz jej życie.

- Ostatnio pracuję na dwóch planach filmowych na zakładkę. Mam na zmianę zdjęcia nocne i dzienne, co daje mi ogromną radość, ale i sprawia, że niestety moje zdrowie na tym trochę cierpi. Jak już każdy wie, choruję na niedoczynność tarczycy i Hashimoto, co nie pomaga mi w tym nieregularnym trybie życia. Dlatego zdecydowałam się na przyjęcie kroplówki witaminowej, która postawiła mnie na nogi. Spokojnie, nic złego mi się nie dzieje- opowiadała Wieniawa.

ZOBACZ: Julia Wieniawa pod kroplówką. Aktorka przeceniła swoje siły i potrzebowała pomocy

Wieczorek wbija szpilę koleżance po fachu

Tematem zdrowia Julki zajął się nawet Krystian Wieczorek. Zamiast dawki empatii z jego ust padły złośliwe słowa w kierunku Wieniawy. I chociaż nie wymienia jej nazwiska, internauci od razu wiedzieli o kogo chodzi. " O nawet wiem o kim mowa - chyba Wieniawa", "Pewnie... Pani Wieniawa", pisali w komentarzach. A co konkretnie napisał aktor "M jak miłość"?

"Na jednym z portali na stronie głównej chcąc nie chcąc musiałem się zmierzyć z niusem niebagatelnym.Otóż osoba znana (trochę nie wiem z czego ale to już mi nic do tego) obublikowała zdjęcie z kroplówką witaminową gdyż ma tyle prodżekts, że musiała medyków z ową witaminą w płynie zaprosić.I ciul mi do tego w zupełności bo nie chciałem wcale się o tym dowiedzieć. (...) a potem będziemy się dziwić gdy przeciętny rodak na pytanie kim był Gombrowicz odpowie-oczywiście piłkarzem.Zdrówka życzę", napisał Wieczorek pod swoim zdjęciem.

Wieniawa już nie musi się ukrywać. Pokazała, z kim jest!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze