Smutna Janda wyznaje nam: Musiałam wyjść wcześniej z wesela Machalicy!

2020-09-23 5:43 PAM
Krystyna Janda
Autor: Marcin Słowik

Krystyna Janda (68 l.) należy do wąskiego grona przyjaciół Piotra Machalicy (65 l.), którzy mieli zaszczyt być na tajnym ślubie aktora i jego żony Aleksandry. Właścicielka Teatru Polonia zdradziła nam, że uroczystość była wspaniała, choć niezbyt długo na niej zabawiła. Musiała wymknąć się wcześniej, bo następnego dnia miała ważną próbę w Warszawie.

W sobotę Piotr Machalica ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką Aleksandrą. Wśród nielicznych gości z show-biznesu zaproszonych na ślub i przyjęcie była Krystyna Janda. Wybitna aktorka była pod wrażeniem uroczystości i nowożeńców.

– Młodej parze życzyłam przede wszystkim szczęścia i zdrowia. Impreza była wspaniała. Niestety zbyt długo nie mogłam się bawić, ponieważ następnego dnia w Warszawie miałam próbę przed „Boską”, więc musiałam wracać… Natomiast wszystko było cudowne – powiedziała „Super Expressowi” Krystyna Janda.

Legenda kina zapewniła nas, że nie martwi się o miłość w tym związku, ponieważ z radością przygląda się tej relacji od lat i wie, że ślub jest tylko przypieczętowaniem tego szczęścia. 

Czytaj także: Piotr Machalica wziął ślub w świętym mieście z młodszą o 21 lat. ZDJĘCIA z imprezy

– Ten związek trwa od wielu lat i jest bardzo szczęśliwy – dodała z uśmiechem.

Szczęśliwy Daniel Martyniuk dostał rozwód

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze