Kryzys w małżeństwie Basi Kurdej-Szatan. Co się stało?

2021-09-15 13:26
Kryzys w małżeństwie Basi Kurdej-Szatan. Co się stało?
Autor: Instagram

Wydawało się, że ich życie to prawdziwa sielanka. Teraz okazuje się, że w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan wcale nie jest tak różowo. Aktorka sama przyznała, że z Rafałem przechodzą trudne momenty.

Przez ostatnie dwa lata Basia Kurdej-Szatan skupiała się bardziej na życiu rodzinnym, niż na pracy. Właściwie było to zrozumiałe, bo przez pandemię jej branża była zablokowana. Do tego rok temu urodziła synka Henia, który totalnie podbił jej serce. Aktorka jednak nie ukrywa, że problemy związane z lockdownami i kolejne dziecko, miały wpływ na jej małżeństwo, które przechodziło naprawdę trudne momenty. Jak jest teraz?

ZOBACZ KONIECZNIE: Barbara Kurdej-Szatan pokazała skórę po ciąży! Szokujący widok, a więc to prawda [FOTO]

Kurdej-Szatan wraca do gry

Po wielu miesiącach ograniczonych obwiązkach zawodowych, Basia rusza do pracy pełną parą. Widzowie mogą ją oglądać w 15. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jednocześnie ma zdjęcia do nowego filmu i gra w teatrze. Tak napięty grafik wymagał od niej dobrze zaplanowanej logistyki. W końcu na pokładzie jest roczny synek.

- Zatrudniliśmy też nianię. Na pewno będę też zabierać Henia na nagrania, żebyśmy nie rozstawali się na dłużej niż kilka godzin, tak żebym mogła się do niego przytulić, a on czuł, że jestem blisko. Za chwilę nasz synek skończy roczek, ale jest takim słodziakiem, że nie wyobrażam sobie, żeby nie spędzać z nim jak najwięcej czasu. Jest cudowny! - mówi w rozmowie z Party.

Nie ukrywa jednak, że narodziny dziecka i czas pandemii zmieniły ją i jej związek z Rafałem.

Problemy w małżeństwie aktorki

Kurdej-Szatan mówi otwarcie, że ich małżeństwo wcale nie jest takie idealne jak się może wydawać.

- Jak każde małżeństwo mieliśmy swoje wzloty i upadki. Kłócimy się, bo to normalne, ale wiemy, że chcemy ze sobą być, choć były momenty, że między nami wcale nie było różowo - wyznaje.

Jednak aktorka nie poddała się i za wszelką cenę walczyła o tę miłość. Okazuje się, że ma sprawdzone sposoby na to, jak pokonać małżeński kryzys.

- Jeśli kogoś kochasz, to warto czasem schować dumę do kieszeni i walczyć o związek. Oboje przez lata naszego małżeństwa dojrzeliśmy, potrafimy głośno rozmawiać o tym, co dla nas ważne, i szanować potrzeby drugiej osoby. Dbamy o siebie nawzajem i o to, by każde z nas czuło się szczęśliwe – dodaje.

M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan wyznała tajemnicę rodzinną. Nikt się tego nie spodziewał!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE