Krzysztof Ibisz przechodzi katusze. Robi to dla narzeczonej

2021-05-27 6:45
Krzysztof Ibisz- ukochana nie pozwala mu jeść mięsa
Autor: Akpa Krzysztof Ibisz- ukochana nie pozwala mu jeść mięsa

Kiedy ma się młodszą od siebie o 27 lat partnerkę, trzeba być w dobrej formie. Doskonale wie o tym Krzysztof Ibisz (56 l.). Gospodarz „Tańca z gwiazdami” robi wszystko, by jego narzeczona Joanna Kudzbalska (29 l.) była zadowolona z jego formy zdrowotnej i fizycznej. Dlatego też specjalnie dla niej zdecydował się na bardzo ważny krok, który wymaga od niego sporego poświęcenia. Joanna, która znana jest z programu "Top model" wspiera Ibisza i daje mu rady.

Narzeczona Krzysztofa Ibisza znana jest z drugiej edycji „Top Model”. Ale jakiś czas temu Joanna Kudzbalska zrezygnowała z modelingu i postanowiła zostać lekarzem. Piękna blondynka zajmuje się tak zwaną medycyną stylu życia. Swoich pacjentów namawia m.in. do stosowania zdrowej diety. Do tego samego przekonała swojego ukochanego.

– Cześć, kochani, od dwóch tygodni testuję dietę i jest znakomita. Nigdy nie myślałem, że dieta wegańska może być aż tak różnorodna – pochwalił się na Instagramie, po czym zaczął wymieniać jej korzyści. – Zdrowe serce, niższy poziom cholesterolu, niższe ciśnienie krwi, mniejsze ryzyko cukrzycy, ograniczenie otyłości (niższe BMI), mniejsze ryzyko nowotworów, dłuższe życie – wymienia.

Mając u boku tak piękną kobietę, Ibisz wie, że musi przez wiele lat być w jak najlepszej kondycji.

ZOBACZ: Narzeczona Krzysztofa Ibisza pokazała się NAGO! Zobaczcie jej seksowne ciało!

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE