Krzysztof Ibisz obchodzi urodziny, nie uwierzycie ile ma lat! Z roku na rok jest coraz młodszy, zobaczcie jego przemianę [GALERIA]

2021-02-25 11:57 wp
Krzysztof Ibisz
Autor: AKPA Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz obchodzi dziś urodziny! Od lat mówi się, że słynny prezenter z wiekiem staje się coraz młodszy. Wiek Krzysztofa Ibisza zadziwi wielu! Wygląda na swoje lata? Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniał się Ibisz!

Krzysztof Ibisz od lat istnieje w polskim show biznesie, a polski show biznes nie istnieje już bez niego! Wiek Krzysztofa Ibisza dla wielu może okazać się szokiem. Mówi się, że prezenter z roku na rok robi się coraz młodszy. Gwiazdor Polsatu sam podłapał krążący żart i śmiało o tym mówi: - Przyznam, że dźwigam taki ciężar młodości, że jakby ludzie oczekują, że ja co roku muszę być coraz młodszy! Cofam się w czasie i to brzemię muszę na sobie nosić, już chyba tak zostanie. To bardzo oczywiście sympatyczne, ja lubię to, sam żartuję na ten temat - wyznał z uśmiechem w rozmowie z JastrzabPost.pl.

Wiek Krzysztofa Ibisza - ile ma lat?

Wielu zastanawia się ile słynny prezenter ma lat? Krzysztof Ibisz urodził się 25 lutego 1965 roku w Warszawie, co oznacza, że kończy dziś 56 lat! Mimo, że zbliża się do sześćdziesiątki, wciąż wygląda jak młody bóg. Im starszy tym młodszy? Gwiazdor sam przyznał, że wszystko zależy od nas samych:

SPRAWDŹ: Rozpalała zmysły i kusiła gigantycznym biustem! U szczytu sławy zniknęła. Co się stało z Danutą Lato? [GALERIA]

- Nam się wydaje, że czekając na te okrągłe rocznice jest jakiś moment przełamania, refleksji. Moim zdaniem, refleksje mamy każdego dnia. (...) Każdy dzień jest takim momentem refleksji i zmiany na lepsze - zdradził tabloidowi w 2017 roku. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z przemiany Ibisza, zachęcamy do refleksji nad jego wciąż młodym ciałem! 

Krzysztof Ibisz - doświadczenie, praca

Niewielu wie, że z wykształcenia Ibisz jest aktorem. W 1988 roku skończył Wydział Aktorstwa PWST w Łodzi. Do telewizji trafił w latach 90. Prowadził m.in. "5-10-15" w TVP, "Czar par", "Sopot Festival" czy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Pracował też w TVN, gdzie stał na czele takich produkcji jak "Ibisekcja", "Gorączka złota" czy "Zostań Gwiazdą".

ZOBACZ: Szok! Poznajcie kulisy nowego BIZNESU Małgorzaty Rozenek. Ujawniamy KWOTY!

Od 2000 roku związany jest z Polsatem. Na dobre rozgościł się w słonecznej stacji, gdzie od lat prowadzi m.in. "Taniec z Gwiazdami", a także jest konferansjerem podczas licznych imprez cyklicznych np. "Miss Polski". Popularnością cieszyły się też teleturnieje, które prowadził Krzysztof Ibisz.

Życie prywatne Krzysztofa Ibisza - żona, dzieci

Prywatne życie Krzysztofa Ibisza dla wielu wydawało się zagadką. Prezenter nie kryje jednak swoich relacji z rodziną. Gwiazdor jest po dwóch rozwodach. Był mężem dziennikarki Anny Zejdler (1998–2004), z którą ma syna Maksymiliana. Następnie wziął ślub z Anną Nowak-Ibisz (2005-2009). Ma z nią syna Vincenta.

NIE PRZEGAP: To, jak wygląda Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po decyzji o rozwodzie wprawiło fanów w osłupienie

SEKRET Krzysztofa Ibisza został ODKRYTY. Już wiadomo dlaczego wygląda tak młodo, prosta recepta
Krzysztof Ibisz  kończy 56 lat!
Autor: GRAFIKA SE Anna Szamborska Krzysztof Ibisz kończy 56 lat!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze