Krzysztofowi Rutkowskiemu zmarła mama. Przed śmiercią dostała list od Andrzeja Dudy

2019-09-23 12:02 doll
Nie żyje matka Rutkowskiego
Autor: Instagram Nie żyje matka Rutkowskiego

Smutne chwile w życiu Krzysztofa Rutkowskiego. Jeszcze niedawno cieszył się ze ślubu z Mają, a teraz musi opłakiwać swoją mamę. Urszula Rutkowska zmarła w wieku 83 lat.

Zaledwie 17 sierpnia Krzysztof Rutkowski cieszył się ze ślubu z Mają. Uroczystość była podniosła, a wesele zorganizowano w wersji „na bogato”. Jednym z gości była oczywiście mama detektywa, 83-letnia Urszula Rutkowska.

Niestety, teraz w życiu Krzysztofa nastąpiły smutne chwile. Jego ukochana mama zmarła, nie zdążywszy przyjąć medalu od Andrzeja Dudy. Prezydent wyróżnił ją za długoletnie małżeństwo: Urszula i Jerzy Rutkowscy byli w związku małżeńskim przez 60 lat!

- To była kobieta, której nie można było niczego zarzucić. No, chyba tylko bandyci mogą mieć pretensje, że wydała na świat Krzysztofa Rutkowskiego – czytamy w serwisie Patriot24.

Niestety, pani Urszula nie zdążyła nawet przeczytać listu gratulacyjnego od Prezydenta RP. Dwa tygodnie temu trafiła do Szpitala Wojewódzkiego w Płocku. 21 września przyjęła tam Ostatnie Namaszczenie i dzień później zmarła – mimo kojącej opieki i sprzętu na najwyższym poziomie.

Nie jest jeszcze znany termin pogrzebu pani Urszuli. Wiadomo, że spocznie na cmentarzu w Niepokalanowie-Teresinie (woj. mazowieckie), gdzie pracowała przez całe życie.

Rodzice Krzysztofa Rutkowskiego na jego weselu
Autor: se.pl
Najnowsze