"Agent - Gwiazdy 4": Kto jest Agentem? Plotki i PRZECIEKI z sieci

2019-05-16 13:07 wp
Finaliści programu Agent - Gwiazdy 4: Misiek Koterski, Damian Kordas i Maria Sadowska
Autor: AKPA Finaliści programu "Agent - Gwiazdy 4": Misiek Koterski, Damian Kordas i Maria Sadowska

Kto jest Agentem czwartej edycji programu "Agent - Gwiazdy"?! Aby odpowiedzieć na to pytanie, miłośnicy show snują przypuszczenia i plotki. Wszyscy fani zastanawiają się nad tym już od pierwszego odcinka! Kto jest agentem? Kogo typują widzowie? Sprawdź, co wiadomo na temat sprytnego zawodnika!

Za nami półfinałowy odcinek show. Relację 12. odcinka możesz przeczytać tutaj: "Agent - Gwiazdy 4", odc. 12: Zacięta walka o tajemnicze skarby! W programie pozostało troje uczestników, których zobaczymy w finale. O zwycięstwo zawalczą: Maria Sadowska, Damian Kordas i Misiek Koterski. Jednak kto z nich jest tytułowym Agentem?! Walka jest naprawdę zacięta. Jeden fałszywy ruch i cała prawda wyjdzie na jaw. Początkowo, widzowie stawiali na Krystynę Czubównę, która sprytnie ukryła przed resztą grupy znalezioną kopertę. Jednak ze względu na stan zdrowia, musiała opuścić program - właśnie dlatego wiemy, że to nie ona próbowała zaprowadzić uczestników "w maliny".

Według licznej grupy internautów, Agentem jest Misiek Koterski. Od kilku odcinków śmiało pomaga Damianowi Kordasowi w zarobieniu dużych pieniędzy. Sam, wykazuje się sprytem i humorem aby wyeliminować przeciwników. Jak piszą fani:

- Misiek. Nie doszedł by tak daleko gdyby faktycznie miał odpowiadać na te pytania z testu

- Typowałam cały czas Marysię, po ostatnim odcinku myślę, że może nim być Misiek

- Ja obstawiam, że Marysia wygra, Misiek jest agentem, a Damian odpadnie z programu. 

Zobacz także: "Agent - Gwiazdy 4", odc. 11: Sadowska nie mogła powstrzymać się od łez

Głosów za Koterskim jest naprawdę dużo, jednak wielu widzów obstawia też Damiana. Jak komentują internauci - gdyby Marysia była Agentem, byłoby to zbyt oczywiste. Z kolei kucharz, wydaje się bardziej prawdopodobny w tej roli: - Jeśli Damian jest Agentem to jest najlepszym ze wszystkich edycji. (...) Jego zachowania jako agenta mają sens, wszystko co mógł im zabrać, to to zrobił więc i mniej kasy dla wygranego np. przez brak złotego immunitetu. 

Zobacz także: Oficjalna lista uczestników "Agent - Gwiazdy - 4" [ZDJĘCIE]

Spekulacji i plotek nie brakuje, jednak o tym, kto naprawdę wcielił się w rolę sprytnego Agenta dowiemy się w kolejnym odcinku. Finał w środę 22 maja o 21:30 na antenie TVN!

Najnowsze