Kuba Sienkiewicz wylądował w szpitalu po zaszczepieniu na COVID-19

Kuba Sienkiewicz
Autor: AKPA

Kuba Sienkiewicz (60 l.) jako, że jest lekarzem naurologiem. Niedawno wokalista Elektrycznych Gitar przyjął pierwszą dawkę szczepionki marka AstraZeneca. Nie uchroniło go to jednak przed ciężkim zakażeniem się koronawirusem. Ojciec Kasi i Jacka z Kwiatu Jabłoni trafił do szpitala z ostrym zapaleniem płuc.

Kuba Sienkiewicz opuścił już szpital. Muzyk we wpisie umieszczonym na Instagramie podziękował personelowi medycznemu za opiekę. - Zakończyłem hospitalizację z powodu zapalenia płuc COVID-19 w CSK MSWiA w Warszawie. Dziękuję całemu zespołowi Kliniki Reumatologii, profesor Katarzynie Życińskiej, wszystkim lekarzom, personelowi oddziału, rehabilitacji, diagnostyki i izby przyjęć za znakomitą opiekę i leczenie. Czułem się bezpiecznie i wyjątkowo profesjonalnie prowadzony. Dziękuję wszystkim moim bliskim za pomoc, wsparcie i troskę - napisał bratanek Krystyny Sienkiewicz. Lider Elektrycznych Gitar nie zamierza rezygnować z drugiej dawki szczepionki, którą ma przyjąć w czerwcu.

Dzieci Kuby Sienkiewicza nie chciały się do niego przyznawać. Zawdzięczają mu ważną rzecz

Krystyna Sienkiewicz. Straszne choroby, problem z adoptowaną córką i walka o majątek

Grób Krystyny Sienkiewicz. Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze