Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Drwiny Kuby Wojewódzkiego

2021-07-22 15:20
Kuba Wojewódzki drwi z rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego
Autor: Instagram Kuba Wojewódzki drwi z rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Koniec małżeństwa Martyny Wojciechowskiej (47 l.) i Przemka Kossakowskiego (49 l.) postanowił skomentować Kuba Wojewódzki (58 l.). Okazuje się, że showman wcale nie jest zaskoczony takim obrotem spraw. Jak sam mówi w tym przypadku sprawdziła się jego teoria. O co chodzi królowi TVN?

Martyna i Przemek od kilku dni są na ustach wszystkich. Niemal każdy analizuje to co się stało z ich relacją. Pod lupę wziął ich również Wojewódzki, który znany jest ze złośliwego poczucia humoru. Oprócz bycia gospodarzem swojego show, ma swoją rubrykę w tygodniku "Polityka". To tam w swój specyficzny sposób komentuje życie gwiazd. Tym razem zajął się sprawą rozstania swoich kolegów ze stacji.

ZOBACZ KONIECZNIE: Znajomy ujawnia, DLACZEGO związek Wojciechowskiej i Kossakowskiego się rozpadł! Woleliby, żeby to się nigdy nie wydało!

Wojewódzki o małżeństwie Martyny i Przemka

Dla Kuby Wojewódzkiego nie ma świętości. Nie oszczędzi nikogo, nawet w trudnej dla niego sytuacji. Nie byłby sobą, gdyby nie skomentował głośnego rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Mimo, że przecież podróżniczka napisała jak bolesne jest dla niej to co się stało. Z pewnością ostatnie czego potrzebuje to żarty i kpiny na temat jej prywatnego dramatu. Dla króla TVN to jednak nic nie znaczy.

"Gruchnęła wiadomość, jakoby małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeszło już do historii. Podobno podróżnik wyprowadził się zaraz po ślubie. Wszystko zgodnie z moją teorią: małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel. A dużo lepiej się śpi pod tysiącem gwiazd" - napisał Wojewódzki na łamach "Polityki".

Oczywiście Kuba może mówić o małżeństwie tylko teoretycznie. Mimo tego, że małymi krokami zbliża się wieku emerytalnego, showman nigdy nie stanął na ślubnym kobiercu. Co prawda ma na swoim koncie dwa dłuższe związki z Anną Muchą i Renatą Kaczoruk, ale jak wiemy, żaden z nich nie zakończył się ślubem. Tak więc trudno uznać Wojewódzkiego za eksperta w tym temacie. Ciekawe jak na jego słowa zareagują sami zainetersowani. Czy odpowiedzą na jego złośliwości?

Wojciechowską potrącił samochód! Dziennikarka opublikowała nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE