Te gwiazdy zrezygnowały z tradycyjnych świąt? Nieprzypadkowo znalazły się w tym samym miejscu [GALERIA]

2020-12-19 11:16 ksz
Te gwiazdy zrezygnowały z tradycyjnych świąt? Wszystkie bawią się na Zanzibarze
Autor: Instagram

Największe polskie gwiazdy wyjechały w to samo miejsce. Nie był to przypadek. Wszystkie chciały zaznać egzotycznych wakacji w upalnym klimacie cudownej wyspy na Oceanie Indyjskim. Mamy ich relacje z Zanzibaru. W naszej galerii zobaczycie, jak się bawią. Jest tam Natalia Kukulska z całą rodziną, dziennikarka Joanna Racewicz oraz aktor Tomasz Ciachorowski. Widoki powalają! Czy gwiazdy spędzą tam również święta?

Mimo panującej pandemii koronawirusa i zbliżających się świąt, gwiazdy postanowiły polecieć na egzotyczne wakacje. Być może spędzą tam również święta. Natalia Kukulska zabrała męża i dzieci: Jana, Annę i najmłodszą Laurę. W tym samym miejscu znalazła się dziennikarka Joanna Racewicz oraz aktor Tomasz Ciachorowski. A tym pięknym miejscem jest Zanzibar, wyspa należąca do Tanzanii otoczona lazurowym Oceanem Indyjskim. Klimat, jaki panuje na wyspie możecie zobaczyć w naszej galerii. Gwiazdy są wniebowzięte i rozkoszują się urokami raju. Wszyscy trafili do tego samego hotelu: Pili Pili Garden, co nie jest przypadkiem!

ZOBACZ:Natalia Kukulska szaleje za pieniądze od ministra Glińskiego? Egzotyczne wakacje piosenkarki!

Tomasz Ciachorowski jest w szoku:Czuję się jak pączek we fryturze. Ciągle mnie zaskakuje, że to nie Bałtyk i woda w oceanie na tej szerokości geograficznej ma temperaturę pomidorówki! Natalia Kukulska marzyła o takim wyjeździe:Serce roście... nie marzyłam nawet, że ten rok może się zakończyć tak spektakularnie. A Joanna Racewicz zachwyca się miejscowymi dziećmi:Kiedy ocean odsłania algowe pola - kobiety ruszają do pracy. Dzieci są zwykle przy nich. I robią to, co robiły dzieci na całym świecie - zanim świat wymyślił elektronikę - bawią się tym, co pod ręką. 

ZOBACZ:Potworna sprawa, która mogła przydarzyć się każdemu! Anna Mucha wołała o pomoc, w ostatniej chwili ją uratowano

Żona Żebrowskiego nago z dzieckiem. Nie uwierzycie, co robi. Szokujące zdjęcie!
Najnowsze