Kulisy nowego związku Ewy Kasprzyk. Ukochany rzucił dla niej... delfiny

2020-09-24 6:06 TUMM
Dla Ewy rzucił delfiny
Autor: facebook/akpa Dla Ewy rzucił delfiny

Miłość na odległość bywa trudna. Przekonała się o tym Ewa Kasprzyk (63 l.). Gwiazda „Kogla Mogla” swojego obecnego wybranka poznała w Turcji. Marcin prowadził tam zajęcia z delfinoterapii. Jednak dla swojej ukochanej postanowił wrócić do kraju. Ich uczucie tak się pogłębiło, że para jest nierozłączna od ubiegłego roku.

W poniedziałek „Super Express” jako pierwszy poinformował, że drogi Ewy Kasprzyk i Jerzego Bernatowicza rozeszły się. Para we wrześniu ubiegłego roku rozwiodła się w tajemnicy po 36 latach małżeństwa. Gwiazda kina milczała jak zaklęta, ale zaczęła pojawiać się coraz częściej publicznie w towarzystwie nowego mężczyzny.

Okazuje się, że poznali się cztery lata temu w Turcji. Marcin prowadził zajęcia z delfinami. Minęło trochę czasu, gdy oboje zaczęli odwiedzać się wzajemnie znacznie częściej niż zwykli znajomi. Od roku jednak towarzyszy pani Ewie dość regularnie. Buszują razem po popularnych miejscach w Warszawie.

Jak się okazuje, mężczyzna porzucił tureckie delfiny i przeprowadził się do Polski. Pracuje w tej samej fundacji co dotychczas, jednak pracę terapeuty zamienił na projekty graficzne i materiały reklamowe. Jest również opiekunem wycieczek i instruktorem narciarstwa. Prywatnie kocha żagle i broń białą, której jest producentem. Potrafi również pięknie grać na gitarze, czym z pewnością zaimponował aktorce.

ZOBACZ: Ujawniamy! Zenek płaci alimenty za syna, a Danuta chce odzyskać swój pierścionek

Viki Gabor: Spotykam się hejtem i rasizmem [Gwiazdy bez Maski]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze