Lara Gessler podjęła decyzję jak urodzi. Zaskakująca deklaracja

2020-09-27 16:26 KaJa
Lara Gessler w NIETYPOWY sposób zdradziła PŁEĆ DZIECKA!
Autor: AKPA Lara Gessler w NIETYPOWY sposób zdradziła PŁEĆ DZIECKA!

Gwiazdy zazwyczaj decydują się rodzić w prywatnych szpitalach, gdzie opiekuje się nimi sztab ludzi. Takie porody, choć zapewne o wiele bardziej ekskluzywne, są również bardzo kosztowne. Lara Gessler zaskoczyła swoich fanów deklarując, że jej dziecko przyjdzie na świat w zwykłym szpitalu.

Porodówki w polskich szpitalach budzą wiele kontrowersji. Niektóre kobiety wspominając swój porób opisują dosyć traumatyczne przeżycia z państwowych szpitali, inne zaś podkreślają, że nawet rodząc bez dodatkowych funduszy miały zapewnioną profesjonalną i empatyczną opiekę. Od lat jednak gwiazdy decydowały się rodzić w prywatnych placówkach, w pojedynczych pokojach otoczone luksusami. Taka przyjemność jest jednak bardzo kosztowna, poród kosztuje nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Zobacz także: Rozwód syna Zenka Martyniuka: Rodzice Eweliny ODPOWIADAJĄ! Padły znaczące słowa!

Niebawem swoje pierwsze dziecko przywita na świecie Lara Gessler. Gwiazda jednak zaskoczyła wyznaniem o swoim nadchodzącym porodzie, odpowiadając na pytania fanów zaznaczyła, że zamierza ona rodzić w zwykłym szpitalu. - Torba spakowana, pokoik nie do końca gotowy. Jesteśmy z tych, którzy podchodzą minimalistycznie do tematu. Tak jak mówi mój Piotr: dziecku jest potrzebna paczka pampersów i coś do wytarcia. I mama obok - powiedziała celebrytka o wyprawce dla maluszka.

Sprawdź również: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Dowbor i Gąsowski RAPOWALI PO ROSYJSKU!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Marta Gałuszewska jako Zdzisława Sośnicka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze