67-letnia Laura Łącz w niesamowitej sesji. Oczy wychodzą z orbit!

2021-08-03 4:35
Laura Łącz pozowała w sukniach Niny Andrycz
Autor: Maciej Goliszewski Laura Łącz pozowała w sukniach Niny Andrycz

Jakiś czas temu doszło do wyjątkowej sesji zdjęciowej. Odbyła się ona w mieszkaniu Niny Andrycz (†103 l.) i Józefa Cyrankiewicza (†77 l.). Twórcy postanowili wykorzystać autentyczne przedmioty z lat 50. i 60. Jak się okazuje, główną modelką została Laura Łącz (67 l.), bo tylko na niej kreacje legendarnej aktorki leżały idealnie. Oczy wychodzą z orbit, gdy się patrzy na te fotki.

Całe przedsięwzięcie odbyło się w ostatnim mieszkaniu Andrycz w al. Róż w Warszawie. Wciąż pełno tam oryginalnych mebli i pamiątek po zmarłej w 2014 r. artystce. Jak dowiedział się "Super Express" sesję w strojach proponowano również zawodowym modelkom, ale żadna nie miała tak smukłej talii i jak Nina Andrycz. Idealną kandydatką, na której stroje legendarnej aktorki leżały jak ulał okazała się gwiazda "Klanu". Laura Łącz kobieta z klasą obdarzona niezwykłą urodą i talentem oraz fantastyczną figurą.

– Sesja miała być wykonana w sukniach z lat młodości tej wybitnej aktorki. Wszystkie modelki były albo za wysokie, albo za chude i żadna nie prezentowała się w nich odpowiednio. Natomiast okazało się, że ja mam taką samą figurę jak Nina Andrycz, gdy zaczynała swoją karierę jako premierowa – opowiada nam Laura Łącz. 

– To były jej suknie prywatne z czasów bankietów u Mao Zedonga czy Stalina. Pozowałam w autentycznych wnętrzach, co nadało tej sesji niepowtarzalnego klimatu, i rzeczywiście mogłam poczuć się jak wyjęta z poprzedniej epoki – zdradza artystka.

Irena Santor: Cieszę się, że jestem. Doceniam każdą piękną chwilę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE