Malutki wnuczek zmarłego aktora M jak Miłość jest ciężko chory. Ilona Łepkowska apeluje o pomoc!

2021-05-03 13:26 Marta Woźniak
Ilona Łepkowska
Autor: AKPA

Królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska, przypomniała fanom serialu „M jak Miłość” aktora Mariusza Sabiniewicza. „Pamiętacie Mariusza Sabiniewicza, wspaniałego aktora, który wcielał się przez wiele lat w Norberta? Odszedł przedwcześnie, pokonany przez straszną chorobę” - napisała na swoim Facebooku. Chciała jednak zwrócić uwagę na losy jego wnuczka, Jasia, który ma roczek, a jest stałym gościem gabinetów lekarskich. Z czym mierzy się wnuczek Mariusza Sabiniewicza?

Ilona Łepkowska zaalarmowała fanów serialu „M jak Miłość”, że wnuczek Mariusza Sabiniewicza, który w 2007 roku zmarł na nowotwór trzustki, również ma problemy zdrowotne. „Mariuszowi Sabiniewiczowi nie możemy już pomóc, małemu Jasiowi - tak” - napisała Łepkowska na swojej stronie na Facebooku.

PRZECZYTAJ Janek odszedł z M jak miłość. Teraz Tomas Kollarik pokazał jak się zmienił. Uwagę zwraca jeden szczegół! - ZDJĘCIA

Producentka seriali poprosiła wszystkich swoich fanów o pomoc dla małego Jasia, który jak się okazuje w lutym skończył rok, a już jest po kilku operacjach. „Jaś cierpi na rozszczep kręgosłupa ze współistniejącym wodogłowiem, ma niedowład kończyn dolnych, a także stópki końsko-szpotawe” - można przeczytać na stronie ze zbiórką pieniędzy dla Jasia, którą założył Tomasz Sabiniewicz, syn zmarłego aktora.

Ilona Łepkowska pogodziła się z Małgorzatą Kożuchowską. Chce by zagrała w jej filmie [Gwiazdy bez Maski]
Ilona Łepkowska o zrzutce
Autor: AKPA

W przypadku Jasia sytuacja jest skomplikowana, bo chłopczyk potrafi usiąść, ale rodzice nie mogą rozpocząć jeszcze prób pionizacji ze względu na stan jego stóp. Leczenie w Polsce nie przyniosło efektów, ale pojawiło się światełko w tunelu. „Udaliśmy się na konsultację do najlepszego specjalisty zajmującego się leczeniem stóp końsko-szpotawych w Wiedniu. Okazało się, że potrzebna jest kosztowna operacja stópek, po której możliwe będzie dopasowanie ortez dla Jasia i następnie podjęcie prób pionizacji, co jest ogromnym krokiem naprzód.” Rodzina potrzebuje 75 tys. Zł na operację, z czego udało się już uzbierać ponad 26 tys. Zł. O pomoc dla rodziny apelowała Łepkowska. „Proszę wszystkich dobrych ludzi i wiernych fanów "M jak miłość" do wsparcia leczenia Jasia! Mariusz patrzy na nas z nieba i liczy na pewno na to, że pomożemy Jasiowi! Dobro wraca, pamiętajmy!” - poprosiła serialowa producentka.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze