Liszowska straciła rolę w "Gierku". Wygryzła ją inna gwiazda! Wiemy, kto!

2020-08-08 4:23 HOR, DECK
Joanna Liszowska
Autor: AKPA Joanna Liszowska

Wielkie zmiany w obsadzie filmu „Gierek”. U boku Michała Koterskiego (41 l.) i Małgorzaty Kożuchowskiej (49 l.), którzy grają główne role, miała pojawić się Joanna Liszowska (42 l.). Gwiazda przygotowywała się już do roli charyzmatycznej sekretarki jednego z komunistycznych ministrów. I przepadło! W ostatniej chwili Liszę zastąpiła Dominika Gwit (32 l.).

Na ten film wszyscy czekają z niecierpliwością. Produkcja ukazująca historię I sekretarza PZPR Edwarda Gierka (†88 l.) i jego ukochanej żony Stasi budzi wielkie zainteresowanie także ze względu na nieoczywistą ekipę – w rolach głównych zobaczymy Koterskiego i Kożuchowską. Ciekawie zapowiada się też obsada drugiego planu. Cezary Żak (59 l.) zagra Leonida Breżniewa (†75 l.), a Joanna Liszowska miała wcielić się w sekretarkę jednego z ministrów – najbliższego współpracownika Gierka. I choć nie jest to główna rola, widzowie zapamiętaliby ją na długo, jak wiadomo, funkcja sekretarki w czasach PRL była wyjątkowo istotna.

Niestety, wszystko przepadło! Jak ustalił „Super Express”, Joanna w ostatniej chwili z bólem serca musiała zrezygnować z udziału w głośnym filmie. Przyczyną mogą być ostatnie zawirowania na planie serialu „Przyjaciółki”, który wstrzymano z powodu zakażenia kilku osób z obsady koronawirusem. Przesunięcie nagrań serialu Polsatu może kolidować z terminami nagrań filmu i tym samym wykluczać udział Liszowskiej.

Produkcja musiała szukać zastępstwa dla seksownej gwiazdy. Jak udało nam się dowiedzieć, wybór padł na równie charakterystyczną i pełną energii aktorkę Dominikę Gwit, która niesamowicie cieszy się z tego wyzwania.

Zobacz także: Trwają zdjęcia do filmu "Gierek". Kożuchowska nie do poznania. W obsadzie Lesz [ZDJĘCIA]

Koterski jako Gierek. Czy jest podobny do I sekretarza?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze