Łóżkowe igraszki Moniki i Pawła. Sylwia zobaczyła WSZYSTKO. "Love Island. Wyspa miłości"

2019-10-09 10:30 rr
Monika i Paweł - Love Island. Wyspa miłości
Autor: Instagram/loveislandwyspamilosci Monika i Paweł - "Love Island. Wyspa miłości"

Kolejna para postanowiła wystawić na próbę wyobraźnię widzów "Love Island. Wyspa miłości". Na łóżkowych igraszkach zostali przyłapani Monika i Paweł!

"Love Island. Wyspa miłości" jest najbardziej niegrzecznym show w telewizji. Uczestnicy programu regularnie okazują sobie miłość, a niektórzy ze szczegółami opowiadają o swoim seksie. Widzowie przyzwyczaili się już do odważnych poczynań Marietty i Franka, jednak czułości Moniki i Pawła były nie małą sensacją. To co działo się między tą dwójką zainteresowało także pozostałych mieszkańców domu. Z ukrycia obserwowali oni poruszająca się kołdrę. O krok dalej postanowiła pójść Sylwia, która bez uprzedzenia podniosła przykrycie. I jak twierdzi "widziała wszystko". Fani "Love Island. Wyspa miłości" byli rozczarowani zachowaniem kobiety i nie szczędzili jej przykrych słów.

- To było chamskie co zrobiła Sylwia, co ją to obchodzi, co oni robią pod przykryciem?! Dziecinada

- Jakby nie było, są w parach i niech baraszkują, a nie jara ich oglądanie, co kto robi i z kim pod przykryciem

- Tak jak Sylwię lubiłam to dla mnie zachowała się jak dziecko bez przesady co ja obchodzi kto co i z kim robi...

- Nikomu innemu nikt nie zaglądał pod kołdrę... A tu takie zagrywki - pisali internauci na Instagramie "Love Island. Wyspa miłości". 

Co zobaczyła Sylwia pod kołdrą? Możemy się domyślać, iż pod przykryciem Paweł był całkowicie nagi. Świadczy o tym m.in. jego późniejsza rozmowa z Moniką i tłumaczenie, że zawsze śpi bez ubrań. Choć romans tej dwójki rozkwitał, to głosami pozostałych mieszkańców zostali oni usunięci z willi.