Nie uwierzycie, w jakich warunkach mieszka Paweł Deląg! Gwiazdor "M jak miłość" nie ma nawet telewizora! [ZDJĘCIA]

2021-06-29 12:28
M jak miłość, Paweł Deląg
Autor: AKPA "M jak miłość", Paweł Deląg

Paweł Deląg osiągnął ogromny sukces nie tylko na polskim rynku filmowym. Aktor z powodzeniem spełnia się także przy produkcjach rosyjskich i francuskich. Mimo, że dużo czasu spędził za wschodnią granicą, największe ukojenie odnajduje w swoim warszawskim mieszkaniu w malowniczej dzielnicy na warszawskim Wilanowie. Gwiazdor "M jak miłość" mieszka w nowoczesnym apartamentowcu, a w swojej sypialni nie ma telewizora. Leżąc w łóżku patrzy w zupełnie inny, imponujący obiekt. Zobaczcie, jak mieszka Paweł Deląg!

Paweł Deląg poinformował właśnie, że rozstaje się z serialem "M jak miłość". Polski aktor z powodzeniem podbija zagraniczny rynek filmowy od 2008 roku. Wiele czasu spędzał w Moskwie i dzielił się z fanami zdjęciami domu, w którym mieszkał, przez co wielu myślało, że jest jego właścicielem. 

NIE PRZEGAP: Nie żyje uwielbiany uczestnik "Gogglebox". Zrozpaczona rodzina prosi tylko o jedno

- Media mi wmawiają, że mieszkam w Moskwie, że mam tam wielkie mieszkanie, i tak się tego uczepili, że wymyślają różne niestworzone rzeczy. Są to same kłamstwa i bzdury. Nie. Nie mieszkam w Moskwie, nigdy nie miałem tam mieszkania. Jak mam pracę, to tam jeżdżę, ale żyję w Polsce - oświadczył mocno Paweł Deląg w rozmowie z Vivą!

Tak mieszka Paweł Deląg. Gwiazdor "M jak miłość" zrezygnował z telewizora w sypialni

I choć Paweł Deląg żyje na "walizkach" to ostatecznie zawsze wraca do swojego mieszkania na warszawskim Wilanowie. 

- Mam takie miejsce, którego dobrą energię czuję zawsze, kiedy wracam z zagranicznych wojaży. To moje warszawskie mieszkanie. Jest ciepłe i harmonijne. Zamiast telewizora w sypialni umieściłem przepiękne, 450-litrowe akwarium. Pływają w nim ryby z gatunku gurami i Rasbora elegans, na które można patrzeć i patrzeć... Tu naprawdę odpoczywam - powiedział gwiazdor "M jak miłość" w rozmowie z "Galą". 

Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo nie zobaczymy go w sztandarowym serialu TVP. Aktor zamieścił tajemniczy wpis, w którym pożegnał się z kolegami z planu i produkcją, o czym przeczytacie >>>TUTAJ<<<.

 Zobaczcie w galerii zdjęć niżej, jak mieszka Paweł Deląg!

NIE PRZEGAP: Witold Paszt oszalał na punkcie rocznej wnuczki, spójrzcie tylko czego ją uczy! Nagranie totalnie rozkłada na łopatki!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE