M jak miłość, odcinek 1509: Gwałt Lilki wstrząśnie Marysią! Nie pomoże Mateuszowi

2020-04-06 21:46 Ag
 M jak miłość, odcinek 1509: Gwałt Lilki wstrząśnie Marysią! Nie pomoże Mateuszowi
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1509: Gwałt Lilki wstrząśnie Marysią! Nie pomoże Mateuszowi

W 1509 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nie będzie w stanie uporać się z wyznaniem Lilki (Monika Mielnicka), która po wielu tygodniach milczenia przyznała się wreszcie, że została zgwałcona i zaszła w ciążę z gwałcicielem. Rogowska nie zdoła pojąć jak to możliwe, że Mateusz (Krystian Domagała) i jego dziewczyna tak długo ukrywali gwałt i fakt, że dziecko nie jest Mostowiaka. A najgorsze będzie to, że w 1509 odcinku "M jak miłość" Marysia nie będzie w stanie w żaden sposób pomóc Mateuszowi zmierzyć się z tą traumą.

"M jak miłość" odcinek 1509 - wtorek, 7.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1509 odcinku "M jak miłość" wyznanie Lilki o gwałcie i ciąży, której ukochana Mateusza chce się jak najszybciej pozbyć będzie wciąż zaprzątało myśli Marysi. W końcu to ona jako pierwsza poznała sekret Lilki i namówiła zgwałconą dziewczynę, żeby zgłosiła przestępstwo na policji. Dzięki słowom wsparcia Rogowskiej zarówno Mateusz, jak i Lilka, znaleźli w sobie siłę, by w końcu przerwać milczenie w sprawie gwałtu.

Ale na tym nie koniec tajemnic, bo w 1509 odcinku "M jak miłość" Marysia całą prawdę powie tylko Markowi (Kacper Kuszewski). Żeby chronić zdrowie i życie chorej na serce Barbary (Teresa Lipowska) nie powiedzą jej jaka tragedia spotkała dziewczynę Mateusza.

Tylko podczas szczerej rozmowy z Arturem (Robert Moskwa) w 1509 odcinku "M jak miłość" Marysia pozwoli sobie na to, by wyrzucić z siebie wszelkie czarne myśli, wątpliwości co będzie dalej z młodymi narzeczonymi. - Mateusz i Lilka tyle czasu to ukrywali, a to są dopiero dzieci... Dla mnie, dla dorosłego to jest coś niewyobrażalnego, a co dopiero dla nich... Gwałt, ciąża z gwałtu... Jak oni to udźwigną? Nie wiem jak im pomóc...
- Mam nadzieję, że złapią tego sukinsyna, bez względu na to, kim on jest... - to jedyne co Rogowski odpowie zmartwionej żonie.

Dopiero po chwili w 1509 odcinku "M jak miłość" Marysia zorientuje się, że dziś są akurat 18. urodziny Mateusza. - Którego dzisiaj mamy? - zapyta męża, żeby się jeszcze upewnić. - Urodziny Mateusza...
- O mój Boże...


Patrz też: M jak miłość, odcinek 1509: Gwałciciel Lilki zabije Mateusza? Dziewczyna ucieknie przed oprawcą

Nadludzkim wysiłkiem, z trudem panując nad łzami w 1509 odcinku "M jak miłość" Marysia zdobędzie się na wyjątkowe wyznanie wobec Mateusza. Tylko w ten sposób będzie mogła mu pomóc przetrwać trudne chwile, które wciąż jeszcze przed nim.

- Podziwiam cię za to, jak zająłeś się Lilką... Okazałeś się prawdziwym facetem, nie każdy starszy od ciebie mężczyzna tak by się zachował. Zawsze, w każdej sprawie, możesz na nas liczyć...
- Dziękuję ciociu... - odpowie wzruszony chłopak. Marysia w 1509 odcinku "M jak miłość" poprosi też bratanka, by pod żadnym pozorem nie mówił Barbarze o gwałcie Lilki i dziecku, które nie jest jego. - I jeszcze jedno - nie mów o tym wszystkim babci, to dla niej za dużo... Rozumiesz?

Czy tajemnica Lilki, Mateusza i Rogowskich w "M jak miłość" będzie bezpieczna? A może jednak Barbara dowie się prawdy? To się wyjaśni dopiero za jakiś czas.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1512: Ślub Mateusza i Lilki podzieli Mostowiaków! Barbara wystąpi przeciwko Markowi i Marysi

M jak miłość, odc. 1509: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1509: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość, odc. 1509: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1509: Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Mateusz (Krystian Domagała)
Najnowsze