M jak miłość, odcinek 1510: Kamil wyśmieje Magdę za to, że broni Olka! Nie odpuści zabójcy Artura – WIDEO

2020-04-14 21:21 jkk
M jak miłość, odcinek 1510: Kamil zacznie grozić Magdzie! Zniszczy Olka za zabójstwo Artura – ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1510: Kamil zacznie grozić Magdzie! Zniszczy Olka za zabójstwo Artura – ZWIASTUN

W 1510 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) przejdzie samego siebie i... zacznie grozić Magdzie (Anna Mucha)! Nie będziemy mieli już żadnych wątpliwości, że zniszczy Olka (Maurycy Popiel) za zabójstwo swojego kuzyna psychopaty, Artura (Tomasz Ciachorowski)! Wydaje się, że rodzina Chodakowskich, której ruinę psychopatyczny mecenas postawił sobie za cel, powinna w 1510 odcinku "M jak miłość" użyć wszystkich środków, żeby odeprzeć brutalny atak... Zobaczcie scenę z 1510 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1510 - wtorek, 14.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1510 odcinku przez chwilę będzie wydawało się, że Anka zmienia front i staje po stronie rodziny Chodakowskich. Ale czy tak będzie na pewno? Najpierw odwiedzi Magdę, by zapewnić ją jak bardzo się myliła.

- Chciałam cię przeprosić. Nie miałam racji… Podpytałam Kamila o tę historię z Arturem, a dzisiaj rozmawiałam z ich ciotką… Nie miałam pojęcia, przez jakie piekło przeszła Iza i jej rodzina! Obiecuję, że porozmawiam z Kamilem... Umówię się z nim i spróbuję go przekonać, żeby się z tego wszystkiego wycofał!

Kochanka Kamila doprowadzi do spotkania w trójkę z Magdą w 1510 odcinku "M jak miłość". Co usłyszy żona obrońcy Olka od byłego kochanka? Niestety, nic dobrego...

M jak miłość, odcinek 1510 ZWIASTUN: Kamil zacznie grozić Magdzie, bo stanie w obronie Olka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Zrobię wszystko, żeby wyjaśnić tę sprawę, ze wszystkimi konsekwencjami - zacznie arogancko grodzić Magdzie w 1510 odcinku "M jak miłość".

 - Miłe panie... Artur uratował mi życie. Nie twierdzę, że był aniołem, wręcz przeciwnie! Ale nawet psychopata nie zasługuje na taki koniec. Jeśli Chodakowski go zabił to niech ma jaja i się do tego przyzna! Nikt nie stoi ponad prawem! - doda zawzięty Gryc.

Co zrobi Magda w 1510 odcinku "M jak miłość" kiedy usłyszy tak brutalnie szczere słowa wypowiedziane przez Kamila z wyrazem twarzy nawiedzonego psychopaty? Będzie jeszcze bardziej przerażona o los byłego męża. Wojna z Kamilem to nie są żarty. - Wiesz, co ci powiem? Kawał bezdusznego drania z ciebie!

- Do zakończenia tej rozprawy nie kontaktuj się z Kamilem, dobrze?! - powie Magdzie Budzyński, kiedy ona zwierzy mu się ze spotkania i opowie co usłyszała od oskarżyciela posiłkowego Olka.

Odcinek 1510 zapowiada się na przełomowy w rodzinie Chodakowskich, widać też, że wszyscy przeżyją bardzo ciężkie chwile. Jak sobie z nimi poradzą i jakie podejmą decyzje, żeby odeprzeć atak psychopaty? Najtrudniej będzie miał sam Olek...

- Olek jest w fatalnej formie, jest na granicy załamania - powie Marcin w 1510 odcinku "M jak miłość" po spotkaniu z bratem. Czy zdąży mu pomóc?

Najnowsze