M jak miłość, odcinek 1513: Kinga po rozstaniu z Piotrkiem zamieszka z rodzicami! Nie uratują małżeństwa Zduńskich? WIDEO

2020-04-07 19:22 Ag
M jak miłość, odcinek 1513: Kinga po rozstaniu z Piotrkiem zamieszka z rodzicami! Nie uratują małżeństwa Zduńskich?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1513: Kinga po rozstaniu z Piotrkiem zamieszka z rodzicami! Nie uratują małżeństwa Zduńskich?

Kryzys, który w 1513 odcinku "M jak miłość" wybuchnie u Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) zniszczy idealne małżeństwo Zduńskich?! Niestety decyzja Piotrka, podjęta za plecami żony, by na trzy miesiące wyjechać służbowo do USA pociągnie za sobą okropne konsekwencje. Kinga poczuje jakby ukochany zadał jej cios w serce. Jego wyjazd uzna za celowe porzucenie rodziny dla pieniędzy i kariery! Między Zduńskimi w 1513 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wojna, w którą włączą się także rodzice. Bo Kinga zamieszka z matką Krystyną (Hanna Mikuć) i ojczymem Wojtkiem Marszałkiem (Emilian Kamiński).

"M jak miłość" odcinek 1513 - poniedziałek, 27.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Piotrek z "M jak miłość" rozstaną się, a przyszłość ich rodziny stanie pod ogromnym znakiem zapytania! Dopiero niedawno Zduński dał się przekonać żonie, żeby zrezygnował ze służbowych wyjazdów do Niemiec. Po pocałunku z Pawłem (Rafał Mroczek) zaniepokojona cała sytuacją Kinga błagała Piotrka, żeby wrócił do niej i dzieci.

Zgodził się, ale już w 1513 odcinku "M jak miłość" okaże się, że znów gdzieś go niesie. Bo Piotrek będzie chciał zrealizować marzenie o karierze prawniczej w USA u boku pięknej prawniczki Kamili (Anna Gorajska). I o swoich planach powie Kindze jako ostatniej! Zduńska poczuje jakby dostała cios prosto w serce. Zwłaszcza, że cała rodzina i przyjaciele staną po stronie Piotrka.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1513: Kinga i Piotrek rozstaną się przez prawniczkę Kamilę! Rodzina stanie po stronie Zduńskiego

M jak miłość. Budzyński uratuje Olka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Do konfliktu małżonków w 1513 odcinku "M jak miłość" włączą się rodzice Kingi. Jej matka Krystyna i ojczym Wojtek Marszałek postanowią przeprowadzić się do domu na Deszczowej, by pomagać samotnej matce w opiece nad czwórką dzieci. Jednak nawet oni nie będą w stanie uchronić Zduńskich przed kryzysem, który może źle się dla nich skończyć. Bo Kinga będzie przekonana, że Piotrek porzuca ją i rodzinę dla kariery.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1514: Aneta i Olek wezmą ślub w więzieniu! Zmusi prokuratora, żeby się zgodził

M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Krysia Filarska (Hanna Mikuć)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Krysia Filarska (Hanna Mikuć)
M jak miłość, odcinek 1387. Kinga (Katarzyna Cichopek), Filarski (Andrzej Precigs), Marszałek (Emilian Kamiński), Krystyna (Anna Mikuć)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1387. Kinga (Katarzyna Cichopek), Filarski (Andrzej Precigs), Marszałek (Emilian Kamiński), Krystyna (Anna Mikuć)
Najnowsze