Piotr Machalica wziął ślub w Częstochowie. WIDEO. Obłędna kreacja Pani Młodej

2020-09-23 16:34 PAM
Ślub Piotra Machalicy
Autor: Marcin Słowik Ślub Piotra Machalicy

W końcu nadszedł ten dzień! Piotr Machalica (65 l.) i jego młodsza o 21 lat ukochana Aleksandra (44 l.) w piękne sobotnie popołudnie 19 września 2020 roku wzięli ślub w Częstochowie, świętym mieście Polaków. Uroczystość zaślubin oraz wesele były pilnie strzeżoną tajemnicą. Nam jednak udało się zdobyć trochę zdjęć z tej uroczystości. Zobaczcie galerię zdjęć ze ślubu Piotra Machalicy.

Ślub Piotra Machalicy i Aleksandry odbył się w restauracji Astoria, będącej częścią hotelu Sonex, którego właścicielką jest żona Machalicy. Specjalnie wynajęci ochroniarze pilnowali, aby nikt obcy nie przedarł się do środka, a zaproszeni goście oraz obsługa przyjęcia i urzędnicy zobowiązani byli, by dochować tajemnicy. Panna młoda miała na sobie dwuczęściową kreację w kolorze ecru. Górę stanowiła elegancka tunika pokryta tiulem z cyrkoniami, którą uzupełniały skrojone na miarę spodnie. Machalica postawił na modny garnitur w delikatną kratę, w którym wyglądał naprawdę stylowo. Uroczystość miała charakter cywilny, ponieważ zarówno Piotr, jak i Aleksandra mają za sobą nieudane związki, zakończone rozwodami.

Piotr Machalica wziął ślub w świętym mieście z młodszą o 21 lat.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj także: Wszystkie kobiety Machalicy. Była żona prawie OSKUBAŁA GO DO ZERA

Aby życzyć szczęścia świeżo upieczonym małżonkom, do Częstochowy przyjechało wielu znanych gości z Warszawy, m.in: Katarzyna (57 l.) i Cezary (59 l.) Żakowie, Artur (54 l.) i Paulina Żmijewscy, Joanna Liszowska (42 l.), Tomasz Dedek (63 l.) z żoną. W sumie na weselu bawiło się ponad 100 osób, a impreza trwała do białego rana.

Polecamy również: Burzliwy związek Machalicy i Olszówki. Różnica wieku, awantury i alkohol

– Chociaż Piotr i Ola nie ukrywali nigdy swojego związku, postanowili, że dzień ich ślubu będzie tylko dla nich. Wszyscy goście, urzędnicy oraz obsługa wesela byli poproszeni o zachowanie dyskrecji. A państwo młodzi listę gości weselnych podali dopiero wieczorem w przeddzień przyjęcia, żeby można było odpowiednio rozłożyć wizytówki – zdradza nam osoba z otoczenia pary.

Najnowsze