Maciej Dowbor jest zrozpaczony i "żegna" się z życiem! Koroniewska komentuje

2021-01-22 20:50 deck
Maciej Dowbor
Autor: Instagram Maciej Dowbor

Wystarczyła chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Maciej Dowbor zaliczył niezłą wtopę, a wszystkim właśnie podzielił się z fanami w Internecie. Nabroił, a teraz boi się o swoje życie. Wszystko skomentowała już Joanna Koroniewska.

O swoim dramacie Maciej Dowbor poinformował na Instagramie.

"Ratujcie 🙏🏻🙏🏻 Ale wtopa. Już nie żyję. 🤦‍♂️😂 Ten moment, w którym zdajesz sobie sprawę, że wyszedłeś z chaty i zawinąłeś przypadkiem klucze od samochodu żony!! 🙏🏻🙏🏻 Jak złagodzić jej gniew?! Przy wkurzonej @joannakoroniewska Pablo Escobar to gołąbek pokoju!😬😬 Żegnajcie, było miło. Papa 😂😂😂 #wkurzonażona #porachunki #wtopa #mamprzerąbane" - napisał prezenter w sieci. 

ZOBACZ TAKŻE: Doda przekazała smutne wieści. Wyjechała z Polski i znika nie na żarty! Przy okazji wbija szpilę Rozenek?

Maciek śmieje się przez łzy, a Koroniewska już się odgraża! 

- Masz przerąbane, bo trzy razy cię pytałam, czy jak pożyczysz, to oddasz kluczyki - napisała do męża i poprosiła na Instagramie, by ludzie wymyślili karę dla niego.

NIE PRZEGAP: Julia Wieniawa w ostrej scenie seksu! Zobaczy to cały świat. ZDJĘCIA

Dowbor prosi o wybaczenie i sugeruje, że swoją karę już dostał.

- Czuję się bardzo winny, że zabrałem Aśce klucze do samochodu. Bo wiem, że się spieszyła. Ale zrobiłem to po pierwsze: niechcący. Najważniejsze są intencje. Po drugie: widzę, że nasrał mi ptak na szyberdach. Po trzecie: są drugie klucze, ale trzeba było je znaleźć. Ja wiem, że są nerwy. Czy macie jakiś sposób na przetrwanie dla mnie? Jest mi zwyczajnie przykro. Wybacz - skomentował Dowbor. 

Mamy nadzieję, że nic mu się nie stanie! 

Najnowsze