Dowbor na portalu randkowym. Tajemniczy tandem językowy

2021-03-04 20:02 mga
Maciej Dowbor
Autor: AKPA

Zdjęcie Macieja Dowbora (43 l.) pojawiło sie na popularnym portalu randkowym Tinder. Prezenter Polsatu zarzeka się, że to nie jego konto i ktoś się pod niego podszywa. W internecie oszust podaje jednak imię Adam i wiek 31 lat. Podrywa na terenie Wielkiej Brytanii i nie jest to raczej sobowtór syna Katarzyny Dowbor (62 l.).

- Okazuje się, że biję rekordy popularności... w Wielkiej Brytanii. I to na TINDERZE! Co prawda moja wyspiarska wersja ma na imię ADAM, ale za to ma 31 lat i wśród zainteresowań wymienia ... TANDEM JĘZYKOWY?! Czy ktoś w ogóle wie co to znaczy?! Dziękuję czujnej użytkowniczce tej aplikacji wyłapanie tego cwaniaczka, do którego mam apel - używaj sobie mojego alter ego do woli, ale chciałbym chociaż dostać informacje zwrotną, czy poderwałeś na mnie choćby jedną dziewczynę?! Jestem ciekaw czy wciąż mam choćby „wirtualne branie”?! - napisał Maciej Dowbor na Instagramie i umieścił zdjęcie z Tindera.

Joanna Koroniewska dostaje... ZDJĘCIE PENISÓW! Reakcja Maćka Dowbora zaskakuje!

Potem po raz kolejny odniósł się do podrywaczy swojej żony, aktorki Joanny Koroniewskiej (43 l.) oraz do "afery" z Piotrem Gąsowskim (57 l.).

- Bo co do @joannakoroniewska to nie mam wątpliwości, biorąc pod uwagę ilość propozycji matrymonialnych i przysyłanych do niej męskich części ciała. Jak pewnie wiecie, ostatnio swoim urokiem podbiła nawet serce pewnego starszego Pana co nie uszło uwadze tabloidów - dodał Dowbor.

Szokujące doniesienia o Koroniewskiej i Gąsowskim! Dowbor nie wytrzymał! Zwyzywał kolegę. Ostre słowa!

Na Podlasiu spłonął dom wyremontowany w programie Katarzyny Dowbor. Matka i dwóch synów stracili dach nad głową
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze