Maciej Dowbor układa sobie życie na nowo u boku "JOLANTY"! O wszystkim opowiedziała jego żona, Joanna Koroniewska

2021-05-12 21:36
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
Autor: Instagram Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Małżeństwo słynie też z ogromnego poczucia humoru i dużego dystansu do siebie. Nic więc dziwnego, że kiedy kolorowa prasa doniosła, że Maciej Dowbor układa sobie życie na nowo u boku Jolanty, Joanna Koroniewska nie omieszkała tego skomentować. "Żeby ONA przynajmniej miła i sympatyczna była" - pisze aktorka! Zobaczcie, co jeszcze powiedziała!

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wspólnie wychowują dwie córki. Małżeństwo niedawno chwaliło się nowym mieszkaniem, co stało się tematem artykułów w kolorowej prasie. W jednym z tygodników pojawił się artykuł donoszący o tym, że Maciej Dowbor układa sobie życie na nowo u boku... Jolanty.

NIE PRZEGAP: Dopiero teraz poznaliśmy prawdę o małżeństwie Agnieszki Chylińskiej! Padły słowa o krzykach, awanturach i niepewności

- Cóż za początek dnia! 🤦‍♀️😂 Nie ma to jak nagłówki w prasie poranną porą! - zaczęła swój wpis Joanna Koroniewska.

Maciej Dowbor układa sobie życie z Jolantą. Joanna Koroniewska komentuje

- Nie dość, że razem z @maciej_dowbor ZACZYNAMY nowe życie to jeszcze mój mąż z jakąś Jolantą je sobie układa. 😂🤣😜🤔 Żeby ONA przynajmniej miła i sympatyczna była. Proszę.🤣💙🙏 - napisała Joanna Koroniewska.

Okazuje się, że tygodnik popełnił fatalną pomyłkę. Joanna Koroniewska pokazała artykuł i zaznaczyła fragment, gdzie nazwano ją "Jolantą Koroniewską-Dowbor". Wpadka dziennikarzy rozbawiła aktorkę i jej męża. Zobaczcie jej wpis i zdjęcie artykułu niżej! W galerii znajdziecie też zdjęcia ich mieszkania!

NIE PRZEGAP: Syn Krzysztofa Krawczyka znęcał się nad żoną?! Roztrzęsiona i zapłakana Ola ujawnia: "Bił mnie, dopóki nie mogłam chodzić”

NIE PRZEGAP: Dorota Wellman ukrywa swojego męża przed mediami. Wiemy, kim jest i mamy jego zdjęcia [FOTO]

Nasz Nowy Dom 12-13 maja. Ekipa programu napotka spore problemy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE