Maciej Musiał gwiazdą nowego serialu Netflixa. Polscy artyści pękają z dumy. Ewa Farna zachwycona kolegą

Maciej Musiał gwiazdą nowego serialu Netflixa. O czym jest serial „1899”?
Autor: Instagram

Maciej Musiał (26 l.) może pochwalić się kolejnym zawodowym sukcesem. Aktor znany z "Rodzinki.pl" i "Ojca Mateusza" po raz kolejny pojawi się w produkcji Netflixa. Ruszają zdjęcia do serialu "1899", w którym Musiał zagra i nie chodzi tu tylko o epizodyczną rolę. Polski aktor znalazł się w głównej obsadzie serialu i można podziwiać go na oficjalnym zdjęciu promującym "1899". Polskie gwiazdy gratulują Musiałowi sukcesu. O czym jest serial "1899"? Poznajcie tajemnice z planu.

Maciej Musiał podbija światowy rynek serialowy. Polski aktor współpracuje z Netflixem. Zagrał już jedną z głównych ról w serialu "1983" oraz w pierwszym sezonie "Wiedźmina". Musiał pochwalił się kolejnym sukcesem. Dołączył do obsady serialu "1899". To produkcja realizowana przez twórców hitu Netflixa, czyli serialu "Dark". Reżyserem jest Baran bo Odar. Serial „1899” będzie opowiadał o losach statku z imigrantami płynącego w tytułowym roku z Europy do Nowego Jorku. Bohaterowie będą pochodzić z różnych krajów i środowisk. W zapowiedzi Netflixa znalazł się taki opis:

Gdy niespodziewanie na otwartym morzu napotykają drugi statek, który od miesięcy uważano za zaginiony, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót. To, co znajdują na pokładzie drugiego statku, zamieni ich podróż do ziemi obiecanej w przypominającą koszmar łamigłówkę, w której skupiają się tajemnice przeszłości łączące wszystkich bohaterów.

Twórcy zapowiadają, że bohaterowie mają posługiwać się ojczystymi językami. Usłyszymy więc język polski z ust Musiała. Zobaczcie pierwsze zdjęcie promujące serial oraz zwiastun. Nie podano jeszcze daty premiery serialu.

Bronisław Cieślak nie żyje. Wspominamy najlepsze sceny aktora

ZOBACZ: Była żoną Karola Strasburgera i gwiazdą komedii "Miś". Małżeństwo i kultowa rola nie dały jej szczęścia

Maciej Musiał gwiazdą nowego serialu Netflixa. Polscy artyści pękają z dumy

Polskie gwiazdy pogratulowały Musiałowi na Instagramie. Ewa Farna jest zachwycona młodym aktorem, napisała: - Macieeeeeeek!!! Ty jesteś totalnym sztosem!!. Komentarz zamieścili m. in. Maffashion, Borys Szyc, Katarzyna Zielińska, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak, Misiek Koterski. Fani Musiała również są bardzo podekscytowani nową rolą swojego idola. 

ZOBACZ: Monika Richardson "ledwo żywa z nerwów". Myśli o synu z zespołem Aspergera. Fani wspierają

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze