Rodzinny dramat Magdy Gessler. Gwiazda TVN nie może odwiedzać wnuczki, wszystko przez chorobę

2021-03-20 4:32 dav
Magda Gessler rozdzielona z rodziną! Koronawirus zaatakował córkę gwiazdy TVN
Autor: AKPA Magda Gessler rozdzielona z rodziną

Koronawirus rozdzielił kolejną rodzinę. Jeszcze niedawno Magda Gessler (68 l.) cieszyła się swoją wnuczką Neną (5 mies.) z którą spędziła Boże Narodzenie w Hiszpanii, a dziś nie może jej widywać. Wszystko przez to, że rodzice dziewczynki zachorowali.

Kilka dni temu Lara Gessler (32 l.) podzieliła się z fanami informacją, że ona i jej mąż zmagają się z koronawirusem. – Niestety, trzecia fala nas dopadła, ale jesteśmy już na ostatniej prostej. W sumie ja już wyszłam, został jeszcze tylko Piotruś – opowiedziała w filmie zamieszczonym na Instagramie.

Na szczęście córka restauratorki łagodnie przeszła zakażenie. – W moim wypadku dwa dni stanu podgorączkowego i ból głowy, potem suchość w gardle – dodała.

Nie zmienia to faktu, że przez najbliższe dni nikt nie będzie mógł ich odwiedzać, także Magda Gessler. Gospodyni „Kuchennych rewolucji” pocieszenia szuka w pracy oraz spędza czas z synem Tadeuszem (38 l.). Niedawno odwiedzili Podlasie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Wielkanoc spędzi już z całą rodziną.

Taki prezent od żony otrzymał Sławomir! Wielu mężczyzn może mu zazdrościć, co za widok!

Grób teściów Magdy Gessler | Niezapomniani
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze