Magda Gessler krytykuje Grycankę: Nie lubię lanserstwa za wszelką cenę!

2013-04-24 15:00 atom

Magda Gessler znana jest ze swojego ciętego języka, co czasem przysparza jej kłopotów. Prowadząca Kuchenne rewolucje w programie Łukasza Jakóbiaka krytycznie wypowiada się o Marcie Grycan, którą rzekomo bardzo lubi. Restauratorka krytykuje sposób bycia celebrytki, a także jej nachalne lansowanie córek.

Media uważnie przyglądały się karierze Marty Grycan. Co więcej zaczęto ją porównywać do Magdy Gessler, a nawet twierdzić, że jest dla niej konkurentką. Co ciekawe obie celebrytki zgodnie przyznawały, że nie są skłócone, a nawet bardzo się lubią i bywają w swoich restauracjach.

Jednak od tamtego czasu coś musiało się wydarzyć, gdyż prowadząca Kuchenne rewolucje krytykuje Grycankę, czego najlepszym dowodem jest zapowiedź programu Łukasza Jakóbiaka.

- Ja oceniam jej gotowanie, jej styl, jako styl, którego nie akceptuję. Mnie się wydaje to zabawne, ale nie chciałbym czytać książek Marty Grycan ani nie podoba mi się polityka, którą uprawia wobec własnych dzieci. Takiego lanserstwa za wszelką cenę. To chyba nie jest to, co lubię najbardziej - wyznała w 20m2 Łukasza Magda.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze