Magda Gessler wzbudziła podziw zdjęciem matki. Spójrzcie na te usta! Gessler zabroniła fanom je komentować

2021-03-04 12:28 ksz
Magda Gessler wzbudziła podziw zdjęciem matki. Spójrzcie na te usta!  Jedna z najpiękniejszych kobiet
Autor: Instagram

Magda Gessler pokazała fanom zdjęcie swojej matki Olgi Ikonowicz. Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" napisała poruszające wspomnienie o mamie i zwróciła uwagę na to, jak wyglądała pani Olga oraz na to, że właśnie po niej ma tak piękne i pełne usta! Restauratorka napisała, że bardzo tęskni za mamą. Urodę babci doceniła Lara Gessler. Zobaczcie, jak zareagowała na zdjęcie, które upubliczniła jej matka w sieci.

Magda Gessler urodziła się w Komorowie, jako córka Mirosława Ikonowicza i Olgi Ikonowicz. Jej ojciec był korespondentem Polskiej Agencji Prasowej. Matka restauratorki, Olga Łucek, była pochodzenia rosyjskiego i zajmowała się gastronomią. Natomiast brat Magdy Gessler, Piotr Ikonowicz jest politykiem lewicy, prawnikiem i dziennikarzem. To jeszcze nie wszystko z ciekawostek na temat rodziny gwiazdy TVN. Bowiem jej ojcem chrzestnym był reportażysta Ryszard Kapuściński. Gessler pokazała zdjęcie swojej mamy, które wywołało spore poruszenie w mediach społecznościowych. Restauratorka napisała, że bardzo za nią tęskni. Podkreśliła, że usta ma po mamie.

- Mami, jak brak mi ciebie moja ty piękna (...) Usta po mamie, więc proszę uważać na niedorzeczne komentarze a propo ;))) moich ust. To dala mi mama kochana.

To samo zdjęcie udostępniła na swoim Instagramie córka Magdy, Lara Gessler. Napisała, że babcia Olga była jedną z najpiękniejszych kobiet. 

SPRAWDŹ: Paulina Młynarska poddała się mastektomii. To samo zrobiła Angelina Jolie. Czy usunięcie piersi było konieczne? [GALERIA]

Grób teściów Magdy Gessler | Niezapomniani

ZOBACZ: "Ludzie byli okrutni" - Marzena Rogalska wciąż przeżywa odejście z TVP. Dobijają się do niej telefonicznie

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze