Magda Gessler ze szczegółami opisała swój romans z Piotrem Adamczykiem. Doszło nawet do bójki!

2021-06-16 8:42
Bił się o Gessler, przegrał i ją stracił
Autor: Popiel/FOTONOVA/EN Bił się o Gessler, przegrał i ją stracił

Magda Gessler (68 l.) nigdy nie była tak szczera. W wydanej właśnie autobiografii „Magda” gwiazda TVN ze szczegółami opisała swój romans ze znanym aktorem. I chociaż w książce nie pada jego nazwisko, można się domyślić, że chodzi o Piotra Adamczyka (49 l.). „Nasz trzymiesięczny romans był – jak przystało na okoliczności i osobę mojego partnera – doprawdy filmowy, intensywny i przepełniony emocjami” – pisze restauratorka.

Romans Magdy Gessler i Piotra Adamczyka miał miejsce 20 lat temu, ale wciąż elektryzuje media. Głównie przez to, że w przeciwieństwie do aktora, restauratorka wspomina o tej zażyłości. – Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił... – komentowała Magda w jednym z wywiadów.

W swojej książce wspomina swojego kochanka, nazywając go Aktorem. „Oboje znajdowaliśmy się akurat w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości” – pisze.

Nikt wcześniej nie widział TEGO zdjęcia Magdy Gessler! Tak wyglądała na swoim ślubie! Brzuszek robił wrażenie

„Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów. (...) Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do Fukiera, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia .(...) Chyba się nie spodziewał, że przyjdzie mu zmierzyć się z kobietą tak pełną energii, która nigdy nie zastanawiała się dwa razy, jeśli przyszedł jej do głowy jakiś pomysł. A naprawdę potrafiłam go zaskoczyć” – pisze.

Magda Gessler sprzeda swoje życie za ogromne pieniądze. Zaskakujące zdjęcia

Gessler nie ukrywa, że w tym samym czasie ciągnęło ją nadal do poprzedniego partnera, którego nazywa Kelnerem. „Urokliwa sielanka z Aktorem zakończyła się równie niespodziewanie i filmowo, jak się zaczęła. Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece Organza, a moje koguciki – przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca – postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób – pojedynkiem na pięści. Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Kelner, a dla Aktora porażka była chyba tak nieznośna, że tego wieczora ostatecznie zakończyliśmy wszelkie relacje intymne, a nawet znajomość. Nagrodą dla Kelnera był tygodniowy urlop u mego boku w Brazylii” – pisze.

Co ciekawe, kobieta połączyła tych dwóch mężczyzn - kilka lat później wspólnie założyli w Warszawie restaurację. Magda Gessler ponoć do dziś nie ma do niej wstępu. Piotr Adamczyk cały czas ma do niej żal. Ona zaś uważa, że po roli papieża stracił poczucie humoru.

 

Edyta Górniak skomentowała rozwód Dody. Takiej reakcji i słów nikt się nie spodziewał

Grób teściów Magdy Gessler | Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE